Aplinkui vien ožiai!

Būtent taip man pareiškė moteris ir iškart pradėjo skųstis, kad normalių vyrų dieną su žiburiu nerasi ir kad per visus savo daugiau kaip 30 metų ji jau suprato, kad reikia imti tai, kas “ant stalo padėta”, patinka tau tai, ar nepatinka, o nesirinkti, neieškoti normalių, kadangi… O štai rizika likti vienai – didžiulė ir t.t.

Moters samprotavimų loginė grandinėlė akivaizdžiai iškraipyta. Ožiai jos gyvenimą užplūdo būtent dėl jos pačios įsitikinimų. Juk jeigu aš tikiu, kad kažkoks daiktas gamtoje neegzistuoja, tai kaip aš tą daiktą galėčiau gauti, teisingai?

Kodėl gi taip gaunasi, kad vienos moterys gyvena laimingai ir mėgaujasi santykiais, o kitoms – nusivylimas po nusivylimo?

Ką daryti?

Pirmiausiai reikia liautis užsiimti apibendrinimais ir visus žmones laikyti vienodais. Jeigu jūsų praeityje kažkas susiklostė ne taip, išanalizuokite klaidas ir imkite elgtis kitaip, užuot terliojusios ta savo nemalonia praeitimi visus sekančius santykius ir užmaudamos savo ankstesnių vyrų kaukes visiems kitiems aplinkiniams vyrams.

Vieni ir tie patys vyrai gali visiškai skirtingai elgtis su skirtingomis moterimis. Tai reiškia, kad pati moteris labai stipriai įtakoja, kaip galiausiai su ja elgsis vyras.

Skubiai meskite į šiukšlyną iliuziją, kad į jūsų gyvenimą atėjęs vyras ims ir sutvarkys tą jūsų gyvenimą, išspręs visas jūsų problemas. Jeigu jūsų galvoje – betvarkė, pradėkite nuo savo galvos. Santykiai – ne įrankis problemoms spręsti. Pradiniame etape galite trumpam pamiršti savo bėdas, bet tik trumpam.

Jeigu gyvenate su lozungu “Esu stipri. viską galiu pati”, tai greičiausiai trauksite prie savęs silpnus vyrus. O kaipgi kitaip? Puikumėlis – moteris viską daro pati, galima dėl nieko nesukti sau galvos. Taip kad būti nepriklausoma ir savarankiška, žinoma, gerai, aš irgi pasisakau už moteris, kurios save realizuoja, bet tik tada, kai kalba eina ne apie agresyvią poziciją “Aš pati!” Įstrigusios šioje pozicijoje moterys tėra viso labo nebrandžios maištaujančios paauglės.

Įsitikinusi, kad normalių vyrų nėra, moteris ieškos ne tų santykių, kurie galėtų paneigti šią nuostatą, o tų, kurie nuostatą patvirtins. Skamba keistokai, bet būtent taip ir yra.

Jei vyrai vis iš naujo ir iš naujo sudaužo jums širdį, laikas susimąstyti apie savo asmeninės erdvės ribas. Gali būti, kad jūs ištirpstate partneriuose ir vis iš naujo save prarandate. Atsigauti paskui būna labai nelengva.

Kai moteris žino, ką ji mėgsta, o kas jai nepriimtina, su kuo ji nesitaikstys, aplinkiniai, tame tarpe ir vyrai, tai jaučia. Tokia moteris nesistengia prisitaikyti ar įtikti, kad parodytų, kokia ji miela ir gera.

Dėl to galutinis receptas labai paprastas. Kai tik imsite vertinti visų pirma save, kai pajausite savo ribas ir save pamilsite, santykių su vyrais, o ir su kitais žmonėmis kokybė neišvengiamai pasikeis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *