Ar gali graži moteris mylėti neišvaizdų vyriškį

Įspūdingos moters ir niekuo neišsiskiriančio vyro santykiai daugeliu atvejų yra pasmerkti nesėkmei. Tačiau ekspertų teigimu, gražaus vyro sąjunga su paprasta moterimi yra stabilesnė.

Liverpulio universiteto (JK) mokslininkai įspėja įprastos išvaizdos vaikinus laikytis atokiau nuo akinančių gražuolių. Tyrimai rodo, kad jei moteris žino apie savo grožį, ji yra tikra, kad turi pilną teisę rinktis ir keisti partnerius savo nuožiūra. Patrauklūs vyrai, kurie palaiko santykius su mažiau patraukliomis moterimis, savo ruožtu, yra pastovesni ir mažiau linkę į neištikimybę.

Tyrimo metu mokslininkai analizavo porų, kurios kartu gyveno kelis mėnesius ar metus, nuotraukas. Paaiškėjo, kad gražios moters ir įprasto vyro romanas vidutiniškai trunka ne ilgiau kaip kelis mėnesius. Kalbant apie normalios išvaizdos moteris, jos įpranta tenkintis tuo, ką turi, todėl santykiai tampa stabilesni ir trunka ilgiau.

„Mūsų išvados rodo, kad santykių plėtotė priklauso nuo moters“, – reziumuoja ekspertai, ir pataria visiems stabilumo siekiantiems vyrams daugiau dėmesio skirti potencialios partnerės vidiniam grožiui, o ne išoriniams duomenims.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *