Ar įmanomi rimti santykiai per atstumą?

Tekstas skirtas toms, kurios sutiko savo antrą pusę ne savo mieste, arba jeigu vyras turi išvažiuoti toli ir ilgam, toms, kurios nerimauja, ar gali susiklostyti rimti santykiai per atstumą, ar verta švaistyti jiems savo gyvenimo mėnesius, o gal ir metus. Statistika čia labai skirtinga. Kai kurie santykiai per atstumą neatlaiko išsiskyrimo ir suyra, kiti – atvirkščiai, transformuojasi į tvirtas šeimas. Ar egzistuoja receptas, kaip elgtis su vyru tokiais atvejais?

Universalaus recepto, savaime aišku, nėra, kadangi ir žmonės, ir situacijos yra skirtingos, unikalios. Tačiau visgi esama rekomendacijų, į kurias verta įsiklausyti. Iškart noriu pasakyti štai ką – kadangi rašau aš daugiausia moterims, tai ir rekomendacijos skirtos joms.

Taigi, pirma ir pati svarbiausia rekomendacija – pasitikėjimas. Jeigu įtarinėsite vyrą neištikimybe ir pastoviai jį dėl to terorizuosite: kur buvai, ką darei, ar buvo ten moterų – nieko gero iš to neišeis.

Antra – drauge praleistas laikas. Puiku, kad šiandien yra internetas, video ryšys, dėl ko, turint noro, galimi ne tik pokalbiai, bet ir pasimatymai. Vienas pažįstamas, išvažiavęs į ilgalaikę komandiruotę kitoje šalyje, kviesdavo savo merginą į restoraną arba į gamtą. Abu pasiimdavo nešiojamus kompiuterius ir eidavo į daugmaž panašias vietas. Jie netgi vyną gerdavo priešais monitorius, skelbė vienas kitam tostus, o po tokios vakarienės vyriškis apmokėdavo sąskaitas. Romantiška? Ne tas žodis. Jie, beje, labai greitai susituokė.

Trečia – intymūs santykiai arba jų nebuvimas. Čia viskas priklauso nuo situacijos. Jeigu santykiai prasidėjo iškart po išsiskyrimo, moteriai vertėtų elgtis kukliau, nesileisti į atviresnius pokalbius ir nereaguoti į prašymus „atsiųsk man savo pusnuoges nuotraukas“. Reikia vertinti ir gerbti save ir dėl to iškart paaiškinti vyriškiui, kad seksas bus tada, kai būsite tikra, kad būtent jis yra tasai vienintelis, visam gyvenimui. Beje, vyras gali reaguoti ir taip: „Įrodyk man savo meilę ar simpatiją!“ Jūs neprivalote niekam nieko įrodinėti. Visas tas su juo praleidžiamas laikas – tai ir yra įrodymas, kad juo domitės.

O jeigu judu jau buvote drauge ilgą laiką, prieš vyrui iškeliaujant už devynių jūrų, ir tarp jūsų jau buvo santykiai, tada iš tiesų vertėtų neleisti užgesti ugnelei. Tai gali būti ir pokalbiai apie seksą, ir virtualus flirtas ar seksas.

Ir ketvirta – susitikimai. Visgi ne šiaip sau kažkas sugalvojo lėktuvus, traukinius ir mikroautobusus. Ar gali būti rimtais santykiai per atstumą daugeliu atvejų priklauso nuo to, ar bent retkarčiais susitikinėsite. Čia irgi yra savų niuansų. Kas pas ką dažniau turėtų važiuoti? Dažniau lankytis turi vyriškis. Kodėl? Todėl, kad jūs – dama, o jis – jūsų riteris. Būtent jis turi jums asistuoti ir jūsų siekti. Galite ir jūs atsakyti tuo pačiu, tačiau ne dažnai. O jeigu jis sako, kad neturi galimybės atvažiuoti ir tai nutinka ne retkarčiais, bet pastoviai, tai greičiausiai verta pagalvoti ar tikrai jums reikia tokių santykių.

Tikiuosi, jūsų santykiai per atstumą atlaikys ir išsiskyrimą ir patį atstumą!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *