Artumas – kaip leidimas prisiliesti prie jūsų širdies, o ne kūno

Artumas… Lytinis aktas, jausmingi prisilietimai, karšti apkabinimai, užgniaužtas kvapas, pasitenkinimas, aistra, seksualinė trauka, geismas. Jūs ne pirmas ir ne paskutinis, kam kyla tokių minčių, išgirdus žodį “Artumas”. Nežinia kodėl mūsų galvoje artumas visada asocijuojasi su fiziniu kontaktu.

Tačiau yra vienas niuansas. Jūs galite užmegzti su žmogumi fizinį kontaktą, galite būti fiziškai artimi ir nepaisant to artumo tarp jūsų nebus. Nes tikrasis artumas neturi nieko bendro su kūniškais kontaktais – bučiniais, seksu, laikymusi už rankų, apsikabinimais ar glamonėmis. Net jeigu viso to esama, jūs niekada nepajausite tikrojo artumo, kol neatversite kitam žmogui širdies ir neįsileisite jo į vidų.

O viskas dėl to, kad artumas – tai ne vien prisilietimai. Artumas – tai gilus vienas kito pažinimas ir supratimas. Tai menas užmegzti ryšį tokiame giliame lygmenyje, tarytum savo akimis pažvelgtumėte partneriui į širdį. Tai laisvė nuo melo, nuo visų savo baimių ir draudimų. Tai pasirengimas visiškai apsinuoginti partnerio akyse, būti šalia jo pažeidžiamu, sužeistu ir bijančiu.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Artumas ir tiesa – neatskiriami dalykai. Svarbu turėti drąsos leisti kitam žmogui suprasti, kad jis jums yra viskas. Svarbu turėti drąsos pamilti žmogų visa širdimi. Svarbu parodyti jam visas savo asmenybės briaunas. Svarbu žinoti, kad to žmogaus glėbyje esate saugus. Svarbu būti laisvu. Laisvu būti tuo, kuo esate iš tikrųjų.

Štai dėl ko tikrasis artumas yra toks retas, ypač mūsų dienomis.

Jis neatsiranda tarp žmonių po mielo pasikalbėjimo per pirmą pasimatymą. Neatsiranda ir per pirmuosius santykių mėnesius ar netgi kelis drauge praleistus metus. Būti artimu – kai kurie žmonės paprasčiausiai neturi tam drąsos.

Be to, artumo formavimui reikia šio to daugiau negu laiko. Artumui reikia tyros, sąžiningos, vaikiškos meilės, besąlygiško palaikymo, atsidavimo, ištikimybės ir pasitikėjimo. Turite būti pasiruošę priimti vienas kito trūkumus, mylėti vienas kitą tokius, kokiais esate, atleisti vienas kitam už klaidas ir eiti į priekį, nežiūrint į nieką. Turite būti pasiruošę gauti pamokas iš kiekvienos situacijos ir panaudoti šią naują patirtį savo santykiams tvirtinti.

  • Turite norėti pažinti kitą žmogų, pažvelgti jam į širdį;
  • Turite priimti jį tokiu, koks jis yra;
  • Turite suprasti, kad galite tapti artimais, nežiūrint į visus jūsų skirtumus;
  • Turite nusimesti savo šarvus;
  • Turite būti laisvi.

Ar esate visam tam pasiruošę? Ar pasiruošę atverti širdį ir įsileisti į ją kitą žmogų? Ar pasiruošę, kad nuo šiol jus matys ir pažinos tokį, koks esate iš tikrųjų?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *