Aš – tavo kūnas ir aš kreipiuosi į tave

Aš atrodau taip, kaip tu apie mane galvoji. Dėl to labai prašau – galvok, kad aš gražus. Ir aš būsiu gražus.

Kai galvoji apie ligas ir bandai surasti jų manyje, man tenka prisiderinti prie tavo minčių ir aš pradedu sirgti.

Kai daug laiko skiri mintims, kurios tau kelia negatyvias emocijas, aš irgi pradedu sirgti. Nes neįkainuojama gyvenimo energija nukrypsta į tas mintis ir man jos nebelieka.

Kai tavo mintys kelia tau džiaugsmą, aš pradedu žydėti ir tiesiog akyse atjaunėju.

Aš turiu daug rezervų ir labai plačias galimybes. Tiesiog patikėk manimi; aš galiu regeneruotis, galiu pasveikti net jeigu jūsų gydytojai paskelbs man neišgydomą diagnozę. Tiesiog padėk man tai padaryti savo tikėjimu mano galimybėmis.

Aš galiu funkcionuoti labai daug metų. Tai kodėl tu sulaukusi jau 35-40 metų, o kartais ir dar anksčiau, pradedi galvoti apie senatvę? Tu sendini mane savo mintimis. Nes jūsų visuomenėje instaliuota ir pilnu pajėgumu veikia kenkėjiška programa, tvirtinanti, jog 100 metų – tai ir yra galutinė riba.

Kai susiruoši kažką suvalgyti, bent kartą pasiklausk manęs, ko norėtųsi būtent man? Jeigu išmoksi mane girdėti, aš visada duosiu tau reikalingus atsakymus. Ir tai bus mums abiem tik į naudą. O dabar tu maitiniesi autopilotu ar prisiskaičiusi įvairiausių „protingų” knygų.

Nekimšk į mane, prašau, įvairiausių tablečių, nebjaurok silikonu ir botoksu. Aš galiu būti gražus ir be šito. Tiesiog padėk man ir aš su džiaugsmu įgausiu tau reikalingą formą.

Aš labai mėgstu vaikštinėti gryname ore. Plaukioti. Mėgstu pabėgioti. Labai patinka masažas. Seksas. Užsiėmimai, kurie teikia tau džiaugsmą.

Aš labai tavimi tikiu. Ir jei suvalgiusi gabalėlį torto tu galvoji, kad pastorėsi, aš tavo mintis realizuosiu ir pastorėsiu.

Aš tave labai myliu. Ir man labai norisi išgirsti tavo meilės ir padėkos žodžius. Bent retkarčiais. Bet jeigu to nedarai, aš vis tiek besąlygiškai tave myliu.

Aš esu tavo kūnas, tavo visata.

Ir aš esu toks, kokiu tu nori mane matyti. Padėkime vienas kitam.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *