Atnaujinti buvusius santykius: kelios taisyklės

Jūs ne pirmoji, kuriai kilo noras atnaujinti santykius su buvusiu. Tačiau prieš tai padarant, ne pro šalį būtų išsiaiškinti keletą dalykų, juk vargu ar planuojate išgyventi dar vieną išsiskyrimą.

Labai rimtai apie tai pagalvokite

Ar tai tikrai gera idėja? Galbūt vadovaujatės vien emocijomis, tačiau tokiuose dalykuose vertėtų visgi įsijungti galvą. Kokie buvo jūsų santykiai? Ar išties juose buvote laiminga? Dėl kokių priežasčių išsiskyrėte? Jeigu tai buvo jo neištikimybė, vertėtų apie tai rimtai susimąstyti.

Reikia abiem šito norėti

Nieko nesigaus, jeigu judu abu būsite nepasirengę dėti pastangų dėl santykių. Nes kitaip kam apskritai vėl susieiti? Antrasis kartas tikrai nebus lengvesnis, nei pirmasis. Tikriausiai bus dar sudėtingiau. Dėl to atnaujinti santykius turite norėti abu.

Žvelkite į santykius kaip į naujus

Rimtai. Taip, jūs jau turite istoriją, tačiau kad viskas gautųsi šį kartą, praeitį reikia palikti praeityje. Niekada neprisiminkite kivirčų, buvusių praėjusį kartą. Nereikia kartoti savo klaidų. Štai kodėl taip svarbu pagalvoti, KODĖL jūs tada išsiskyrėte.

Neskubėkite

Taip, jūs jau puikiai vienas kitą žinote, tačiau tai nereiškia, kad dabar galima iš karto švęsti vestuves. Anaiptol. Neskubėkite. Neturi reikšmės, ar išsiskyrėte prieš savaitę, ar prieš trejus metus, jums vis tiek reikia iš naujo pažinti vienas kitą. Jis galėjo pasikeisti, jūs irgi jau ne tokia, kaip tuomet.

Paleiskite praeitį

Jeigu norite, kad šį kartą viskas susiklostytų, nesilaikykite įsikibusi į tai, kas buvo praeityje. Paleiskite nuoskaudas.

Nusibrėžkite ribas

Pavyzdžiui, jeigu praeitą problemų priežastimi tapo tai, kad pernelyg daug laiko skyrėte darbui, būtina susitarti, kaip bus dabar. Ir panašiai.

Ko jūs norite iš šių santykių?

Dėl kokios priežasties jūs vėl susieinate? Kaip įsivaizduojate santykius po kokių penkerių metų? Būtina aptarti jūsų lūkesčius, priešingu atveju susieiti beprasmiška.

Išmokite bendrauti

Jeigu mokėtumėte bendrauti, vargu ar būtumėte išsiskyrusi pirmą kartą. Dažnai žmonėms trūksta atviro kontakto. Išsiaiškinkite, ko jums trūksta. Kas trukdo išreikšti savo emocijas?

Susikoncentruokite į artumą

Tai ne vien seksas, tai – apkabinimai, bučiniai, prisilietimai, juokas. Tai suartina žmones emociniame lygmenyje.

Visada būkite sąžininga

Jeigu negalite, reiškia, nereikia būti kartu. O jeigu nuspręsite būti sąžininga visame kame, santykiai būtinai pasikeis į gerąją pusę.

Būkite kantri

Jūsų santykiai netaps idealiais prie vieną dieną. Jūs turite praeitį, dėl to reikia padirbėti su tais dalykais, kurie aną kartą privedė iki skyrybų. O ir šiaip reikia laiko, kad sukurtum kažką gero ir gražaus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *