Atsitiktinumų nebūna. Netgi užrašuose po nuotraukomis internete

Nežinau, kaip jūs, o aš įtariai žvelgiu į nuotraukas, kur suaugusi moteris bučiuoja apsikabinusi tėvą ir rašo: „Mano pats geriausias ir vienintelis vyras”. Arba kita suaugusi moteris, apsikabinusi sūnų parašo po nuotrauka: „Mano pats mylimiausias vyras”.

Šiuose žodžiuose atsispindi tai, kas vyksta gyvenime. Beveik šimtu procentų galima teigti, kad šitos moterys nelaimingos asmeniniame gyvenime, o gal ir apskritai jo neturi.

Kitaip ir būti negali, kadangi mylimo (dar daugiau – vienintelio) vyriškio vieta jau užimta. Susipainiojo vaidmenys. Mylimas vyriškis moters gyvenime turi egzistuoti atskirai nuo tėvo ir sūnaus.

Galite pasakyti, kad ir vyras, ir sūnus – abu mylimi vyrai, o aš vėlgi su beveik šimtaprocentine garantija pasakysiu, kad tarp sūnaus ir tėvo šeimoje tvyro arši konkurencija.

Sūnus gali būti mylimas berniukas, mylimas sūnelis. Tėvas – mylimas tėvelis, tėtukas. Tačiau mylimas vyras – tai kitas vyras. Netgi mintyse moteris turi išlaikyti jam atskirą vietą, jeigu ji, žinoma, nori susirasti sau porą ir gyventi toje poroje laimingai.

Paprasčiausiai įsivaizduokite, kad vyras patalpina mamos nuotrauką ir rašo: „Mano mylima ir vienintelė moteris”. Kaip jūs, mielosios damos, į tai reaguosite? Ar kils noras pradėti konkuruoti su jo mama? Ar panorėsite pradėti santykius su tokiu vyru?

Subalansuotas, brandus žmogus visus šiuos aprašytus niuansus jaučia intuityviai, normalus vyras parašys po mamos nuotrauka: „Mano mylima mamytė”, po nuotrauką su dukra: „Mano mylimiausia mergaitė”, o normali moteris parašys po sūnaus nuotrauka: „Mano mylimas sūnelis”. Jeigu darote kitaip, laikas susimąstyti, kas vyksta.

Atsitiktinumų nebūna. Netgi įrašai po nuotraukomis nebūna atsitiktiniai.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Atsitiktinumų nebūna. Netgi užrašuose po nuotraukomis internete”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *