Banalūs santuoką griaunantys dalykai

Yra iš pirmo žvilgsnio nereikšmingų dalykų, kurie gali sugriauti santykius. Labai svarbu laiku sužinoti apie juos, kad suprastumėte, ko negalima įsileisti į savo šeimą.

Tvirti ir stabilūs santykiai kuriami ilgus metus. O sugriauti susiformavusį ryšį tarp dviejų žmonių galima labai lengvai ir paprastai.

Ypač apmaudu, kai tai nutinka dėl nežinojimo ir nemokėjimo spręsti smulkius konfliktus. Pateikiame jūsų dėmesiui kelis kenksmingus patarimus, kurie sugriaus santuoką labai greitai ir efektyviai.

Išleiskite paskutinius šeimos pinigus ir apkaltinkite partnerį, kad jis nepakankamai uždirba

Gyventi pagal kišenę – universalus patarimas, taikomas visoms poroms, nepriklausomai nuo jų pajamų dydžio. Kai partneriai protingai vertina savo finansinę padėtį, gyvena, atsižvelgdami į realias galimybes, tokiose porose gerokai retesni konfliktai dėl pinigų. Jei vienas partneris nuolat priekaištauja kitam dėl nepakankamai didelio uždarbio ir tuo pat metu paskutinius pinigus iššvaisto nelabai svarbiems ir reikalingiems dalykams, jis rodo nepagarbą mylimo žmogaus pastangoms.

„Buvusi žmona be paliovos priekaištavo, kad mažai uždirbu. Nesiginčysiu, tuo metu aš iš tiesų buvau ne pats sėkmingiausias verslininkas. Tačiau ir ji pati elgėsi labai keistai: paskutinius pinigus išleisdavo grožio salonuose, pirkdavo kalnus drabužių, dovanojo brangias dovanas draugams. Ir tai tuo metu, kai mums kartais pristigdavo pinigų net komunalinėms paslaugoms apmokėti. Kur logika?“ – stebisi vienas iš mano pacientų.

Visą laiką skųskitės gyvenimu

Ne visada mūsų gyvenimas panašus į pasaką. Periodiškai pasitaiko situacijų, kai tenka pajausti nuoskaudą, pyktį, susierzinimą, frustraciją.

Tačiau kai išvardintos būsenos tampa nuolatinėmis, tokio žmogaus partneriui pradeda atrodyti, kad tai jis kaltas dėl antrosios pusės nelaimių. Ir dėl to santykiai gali įkaisti dėl tos priežasties, kad vienas iš partnerių nesugeba pastebėti gyvenime pozityvių momentų.

Jeigu toks elgesys būdingas jums, pamėginkite tapti bent šiek tiek dėkingesniais.

Visą laisvalaikį skirkite vaikams

Kol partneriai neturi vaikų, jie skiria vienas kitam pakankamai laiko. Dirba su santykiais, daug kalbasi, keliauja, tyrinėja vienas kitą.

Kai gimsta mažylis, daug porų pamiršta, kad jie – ne vien tėvai, bet ir sutuoktiniai, draugai, artimi žmonės. Santykiai nutrūksta, žinoma, ne iš karto. Jei partneriai ilgą laiką vengia tiesioginio kontakto vienas su kitu, nukreipdami visą dėmesį į vaiką, išsiskyrimas neišvengiamas.

„Kai gimė sūnus, mudu su vyru aukojome jam visas jėgas ir visą laiką. Atėjo momentas, kai supratome, jog visiškai pamiršome, jog mylime vienas kitą. Ne, jausmai neužgeso ir neišsisėmė. Tiesiog tiek įsijautėme į tėvų vaidmenis, kad nustojome kreipti dėmesį vienas į kitą. Laimei, laiku tai supratome ir atsikvošėjome“. – pasakoja pacientė.

Didelės gyvenimo permainos, stresai, išdegimas – visa tai įtakoja ir mus pačius, ir mūsų santykius. Drauge su mylimu žmogumi praleidžiamas laikas, skirtas tik jums dviem – „maitina“ jūsų santykius. Lygiai taip pat, kaip sau skirtas laikas „maitina“ jus pačius.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *