Barzdos kirpimas: vyrų kirpyklos ir tendencijos 2019

Senovės graikų visuomenėje užsiauginti barzdą reiškė užbaigti būseną, kai berniukas teisėtai galėjo tapti vyresniųjų seksualinių pretenzijų objektu. Barzda buvo puiki priemonė leidusi skirstyti žaidynių dalyvius į jaunesnius ir vyresnius.

Be abejonės, laikai keičiasi, tačiau barzda iki šiol laikoma vyriškumo ženklu. Vis dėlto, nors senovėje niekam nerūpėjo kaip barzda atrodo, šiais laikais vyrams aktualu prižiūrėti veido plaukus, tad barzdos formavimas, kirpimas ir modeliavimas itin svarbi tema.

Barzdos kirpimo tendencijos 2019

1. Šereliai

Ši barzdelė dar kitaip vadinama „penkių dienų barzda“. Žvelgiant į 1930-uosius, šis kirpimas nebuvo itin populiarus. Priešingai, dauguma didžiavosi ilgomis, vešliomis barzdomis. Šiandien šis skutimosi būdas yra plačiai pripažintas, siejamas su švara ir, tuo pačiu, „blogiuko įvaizdžiu“.

Šis barzdos skutimo variantas, yra laikomas pačiu paprasčiausiu ir tinkančiu visoms veido formoms. Pilnai skusti barzdą užtenka kartą per 1-2 savaites, priklausomai nuo plaukų augimo tempo. Prižiūrėti ją taip pat nėra sudėtinga.

2. Ožkos barzdelė

Galbūt skamba kiek nepatraukliai, tačiau prisiminkite aktorių Džonį Depą, kuris šią veido šukuoseną yra puikiai įvaldęs! Ši barzdelė 2019 metais itin populiari ir priduoda labai daug žavesio vyro stiliui. Taip pat, pasak ekspertų, tai puiki išeitis tiems, kurie turi keblumų su nepilnai augančia barzda (auga tik tam tikrose vietose).

3. Beardstache

Tai barzda esanti per viduriuką tarp trumpos barzdelės ir ilgos, kitaip dar vadinama šių dviejų hibridu. Ūsai šio modeliavimo variante turi būti ilgesni nei barzda.

Šis stilius taip pat tinka daugumai vyrų, nepriklausomai nuo veido formos. Turint tokią barzdą patariama ją modeliuoti su specialiu vašku bei šukomis. Taip plaukai nesišakos, bus lygūs, prigludę.

Barzdos kirpimas

Kuo barzda ilgesnė, tuo daugiau priežiūros jai reikia. To nepaneigs niekas…

Barzdos kirpimas, viena iš tokių vyriškų procedūrų, kuri būtina auginant ilgą, vešlią barzdą, kad ji būtų graži, tvarkinga bei švari. Barberinių, t. y. barzdaskutyklų, Lietuvoje vis daugėja. Jomis gali džiaugtis visi didžiųjų miestų gyventojai.

Brazdos kirpimas Vilniuje, ko gero, lengviausia užduotis! Nes čia barzdos modeliavimo, skutimo, kirpimo paslaugas teikia „712 barbershop“, „Grožio sfera – Stiliaus dirbtuvės“, „Beardland“, „Before“ „Gadrani“, „BonDžeims“, „Fenix grožio studija“, „Hillbilly barbershop“ bei „The Chop Barbershop“. Tad akivaizdu, jog vietų, kur pasigražinti vyrams – apstu.

Na, o Kaune, viena geriausių vietų susitvarkyti barzdą vyrams – salonas „Before“. Čia paslaugų paketas išties platus: nuo manikiūro bei pedikiūro iki barzdos formavimo paslaugų. Tad iš tiesų, čia vyrai gali ne tik apsikirpti, sumodeliuoti barzdą, bet ir pasidaryti vyrišką manikiūrą ar pedikiūrą. Juk nepamirškime, kad dabar džiaugiamės vasara! Tai gražių, tvarkingų nagų metas!

Barzdos formavimo tendencijos nuolatos keičiasi, tačiau tai nereiškia, jog kasmet turite keisti savo įvaizdį. Jei radote tai, kas Jums tinka ir patinka – valio! Didžiuokitės, kad atradote save. Na, o daugiau apie veido plaukų priežiūrą ir patarimus galite skaityti straipsnyje apie barzdos priežiūrą. Čia rasite aukso vertės patarimus bei rekomendacijas, kurios niekuomet nesensta! Na, o barzdos formavimo, modeliavimo bei kirpimo tendencijos nors ir keičiasi kasmet, tačiau didžioji dalis madų, išlieka tokios pačios ar panašios.Naujienos iš interneto

One thought on “Barzdos kirpimas: vyrų kirpyklos ir tendencijos 2019”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *