Bendravimo su vyru paslaptys

Neretai netgi tos poros, kurių nariai puikiai vienas kitą pažįsta, ima bartis dėl nesugebėjimo teisingai bendrauti. Tačiau konfliktų ir nereikalingų barnių galima išvengti, žinant priežastis, dėl kurių jie kyla. Pateikiame penkias labiausiai paplitusias klaidas, kurias daro su mylimu žmogumi kalbančios moterys.

Iki galo neišsakyti dalykai

Pati populiariausia klaida bendraujant su vyrais. Pavyzdžiui, tu susitarei su draugais dėl susitikimo sekančią savaitę ir atsainiai užsiminei apie tai pokalbio metu. Tačiau aiškiai nepasakei kokiu laiku ir kur einate. Susitikimo dieną tu iš jo išgirsti: “Mes einame į svečius? Pas ką? Kada?” Tu supyksti, tau atrodo, kad jis nedėmesingas.

Ką daryti? Tu nepranešei jam svarbios informacijos, kažkodėl nusprendusi, kad jis savaime viską supras. Kad šito išvengtum, sekantį kartą, kai reikės pranešti mylimam žmogui tau svarbią informaciją, paaiškink detaliai, akcentuodama dėmesį į esminius momentus.

Netinkamas laikas pokalbiui

Bandymas pasikalbėti su vyru tuo metu, kai jis žiūri krepšinį ar kažkuo užsiėmęs – iš anksto pasmerktas. Skirtingai nei moterys, vyrai negali tuo pat metu užsiimti dviem dalykais. Neteisingai pasirinktas laikas pokalbiui gali išprovokuoti barnį.

Ką daryti? Visų pirma paklausk, ar gali jis skirti tau kelias minutes. Jeigu jis neužsiėmęs, paaiškink, apie ką nori pasikalbėti, kad vyrui būtų aišku, ar galima atidėti pokalbį, ar ne. Jei reikia aptarti kažką išties svarbaus, pasistenk pasirinkti momentą, kada abu būsite laisvi.

Ilgas monologas

Psichologai nustatė, kad maksimaliai ilgas pasakojimas, kurį vyras pajėgus dėmesingai išklausyti, trunka daugiausiai tris minutes. Jeigu tavo monologas trunka ilgiau, klausytoją tu jau praradai.

Ką daryti? Skirtingai nei tavo draugės, vyras nepajėgus išklausyti istorijos su begale detalių. Stenkis laikytis pagrindinės pokalbio linijos arba uždavinėk jam klausimus, kad išlaikytum jo dėmesį. Taip pat padeda lengvas fizinis kontaktas. Liesk jo rankas, kad privestum dalyvauti pokalbyje.

Paslaptys

Atvirumas ir nuoširdumas – labai svarbūs santykių faktoriai. Tačiau vyrui visiškai nereikalingi tavo prisiminimai apie buvusius meilužius, o tau geriau nežinoti, kad jam nepatiko tavo nauja šukuosena. Partneriai neturėtų dalintis visomis mintimis, kurios tik šauna jiems į galvas.

Ką daryti? Net jeigu tau labai nepatinka jo naujas megztinis ar jo draugas, pasistenk nutylėti. Vargu ar pokalbis bus malonus. O taip pat nereikia informuoti mylimojo, jog esi sužavėta naujo kolegos profesionalumu ir išvaizda. Atmink, kad be delikatumo harmonija santykiuose neįmanoma.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *