Būdai išgelbėti santuoką

Neleiskite, kad santykiai pasiektų kraštutinumą, laiku imkitės priemonių, kad neprarastumėte pasitikėjimo ir pagarbos vienas kitam.

Visgi už klimatą šeimoje atsakinga moteris – taip buvo anksčiau, taip yra dabar ir tikriausiai bus visada. Jeigu ji ketina išgelbėti savo šeimą, jos niekas nesustabdys.

Paprastai moterys labai subtiliai jaučia visus pokyčius, vykstančius santykiuose su sutuoktiniu. Nesantaikos priežasčių šeimoje pakanka per akis: tarpusavio supratimo stoka, problemos sekso srityje, neištikimybė, alkoholizmas ir kiti prisirišimai, materialiniai sunkumai.

Atsisėskite ir blaiviai įvertinkite situaciją

Užduokite sau keletą klausimų.

  • Kas jus sieja su jūsų sutuoktiniu (išskyrus vaikus ir bendrai užgyventą turtą)?
  • Ar norite tęsti santykius su šiuo žmogumi?
  • Kokią matote savo šeimą po 5 ar daugiau metų?

Sąžiningai atsakykite sau į kiekvieną klausimą. Galbūt jūsų jau seniai niekas nesieja, išskyrus įprotį, materialinius turtus ir vaikus. O gal vis dar turite jausmų ir suprantate, kad, nepaisant visų gyvenimo krizių, esate pasiruošusi būti su juo iki galo.

Jeigu išties neįsivaizduojate savo gyvenimo be šito vyro, pirmyn, veikite. Tuo pačiu pagalvokite, kuo esate nepatenkinta? Kiek esate pasirengusi taikytis su šia situacija?

  • Jūsų vyras alkoholikas ir jau keletą metų terorizuoja visą šeimą, o jūs neišeinate, nes neturite kur dėtis?
  • Jums nepatinka santykiai su sutuoktiniu, kadangi jis jūsų negerbia, žemina, nuolat apgaudinėja, tačiau nenorite skirtis, nes neturite darbo?

Kiekviena konkreti situacija turi savo konkretų gelbėjimosi kelią. Vienu atveju reikia gelbėti santuoką, kitu – save. Todėl būkite sąžininga su savimi – galbūt jūsų santuoka jau seniai nebegyva ir todėl byra gabalais.

Nustokite aiškintis santykius, bartis, rėkti ir teršti atmosferą negatyvu

Jei santykių aiškinimasis jums yra susikaupusių problemų iškrovos būdas – sustokite, tai nieko gero neduos.

Kitas asmuo turės rimtą argumentą surasti priežastį jus palikti. Geriau atsisėskite prie derybų stalo. Ramioje aplinkoje stenkitės atvirai pasikalbėti su savo sutuoktiniu. Aptarkite, ko jis nori, kuo nepatenkintas, kaip jis mato jūsų santykius.

Turime pasiruošti blogiausiam, tačiau išgirdusi nemalonias naujienas, nesijaudinkite, nepulkite į isteriją. Dabar jūs vis dar vyras ir žmona, jūsų dar niekas nepaliko, todėl turite galimybę išsaugoti šeimą.

Rūpinkitės savimi, o ne santykiais

Jūs sužinojote, kad vyras turi santykius už šeimos ribų. Galbūt jūs tai jau seniai įtarėte arba tiksliai žinojote, tačiau išlaikėte pasitikintį veidą prastame lošime. Tęskite taip ir toliau, jei vis dar esate suinteresuota santuoka.

Vyras dar neišeina, vadinasi, reikia pasirūpinti savimi. Galite pakeisti savo šukuoseną, garderobą, gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei buvote namisėda, pradėkite daugiau laiko praleisti ne namuose. Susiraskite pomėgių, leiskite laiką su draugais, eikite į kavines ir filmų premjeras. Užsiregistruokite šokiams, eikite į sporto salę, bėgiokite rytais.

Galite kreiptis į psichologą ir išspręsti savo vidines problemas. Pažvelgsite į santykius naujai, suprasite, kokias klaidas padarėte pati. Paprastai, jei viduje pasikeičiame į gerąją pusę, jūsų antrosios pusės požiūris į jus ir elgesys taip pat pasikeičia ir santuokos gelbėti nereikės.

Ko negalima daryti

Bet kokiu atveju nustokite manipuliuoti, daryti spaudimą, versti jūsų gailėti, organizuoti isterijas. Atsiminkite, kad suteikdami žmogui pasirinkimo laisvę, išreiškiame jam pasitikėjimą ir pagarbą.

Apribodami laisvę, verčiame ieškoti aplinkkelių ir būdo pabėgti. Todėl išmokite džiaugtis gyvenimu, užsiimkite mėgstama veikla, bendraukite su draugais, užmegzkite naujas pažintis. Paleiskite situaciją.

Kartais reikia suteikti greta esančiam žmogui ir sau pačiai laisvę, kad galima būtų suprasti, ar reikalingi jums šie santykiai. Jei reikalingi, jūs išgelbėsite santuoką – esate suaugę ir adekvatūs žmonės, vadinasi, esate pajėgūs suprasti, ko jums reikia iš gyvenimo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.