Būdai sugriauti meilę savo rankomis

Kad ir kokia galinga, visaaprėpianti būtų meilė, ją labai lengvai galima sunaikinti neteisingais santykiais ir poelgiais. Žmonės dažniausiai nesupranta, kad patys tampa santykių žlugimo priežastimi, suversdami kaltę partneriui, jo giminaičiams, draugams ar aplinkybėms.

Ką reikia padaryti, kad sugriautume meilę savo rankomis?

Pastoviai tardyti antrą puselę apie buvusius partnerius. Aiškintis, ar labai stipri buvo meilė. Pokalbiai apie buvusius santykius retai kada sukelia teigiamas emocijas. Juk žmonės dėl kažkokių priežasčių išsiskyrė. Galbūt žmogus ne pats iniciavo išsiskyrimą ir daug kentėjo.

Skambinėti antrai puselei kiekvieną valandą, kad sužinotumėte, ar pavalgė, ar nepavargo, ar jam nešalta. Labai greitai įkyri skambučiai ar žinutės su klausimais, kurie labiau priimtini bendraujant su mažu vaiku, ką tik pradėjusiu lankyti vyresnę vaikų darželio grupę. Be to, darbe žmogus gali užsiimti darbais, kaip nebūtų keista, gali spręsti labai rimtas problemas. Jei be paliovos jį blaškysime, jis paprasčiausiai nesusidoros su savo darbu.

Nepalikti asmeninės erdvės. Visiems žmonės reikia šiek tiek laisvės. Pasitaiko momentų, kai norisi pabūti vienam. Visiškai nesunku nesikabinėti prie mylimo žmogaus, kai tas ramiai žiūri mėgstamą TV laidą, susirašinėja internete ar žaidžia kompiuterinį žaidimą. Jei pastoviai sekiosime paskui partnerį po visą butą ir kamantinėsime, ką jis dabar veikia, ką galvoja, ką ruošiasi daryti, tai jam kils tik vienas noras – sprukti iš tokių namų į ramesnę vietelę.

Neleisti susitikinėti su draugais. Vyrams reikia pabūti su draugais už namų ribų. Ir neverta įsižeisti, jei jūsų nepakvietė į alaus vakarėlį. Visiems žmonėms reikia retkarčiais atsipalaiduoti. Tokiais momentais geriau užsiimti savimi, susitikti su draugėmis, aplankyti tėvus. Visada galima susirasti naudingą užsiėmimą, kad tik būtų noro.

Neišleisti į komandiruotes. Verslo ir ne vien verslo žmonės dažnai vyksta į komandiruotes. Tai visiškai nereiškia, kad išrinktasis ten pramogaus ir ieškos nuotykių. Žmogus į kitą miestą važiuoja dirbti. Ir visai nebūtina skambinti jam po 10 kartų per dieną. Pavydas ir nepasitikėjimas – patys blogiausia santykių elementai, kurie labai greitai sugriauna netgi stipriausią meilę.

Skirti visą laiką išrinktajam, pamiršus save. Suaugęs žmogus turi būti savarankiškas. Jeigu pradėsite lakstyti paskui savo antrą puselę su lėkštutėmis, prikrautomis jo mėgstamiausių patiekalų, su išskalbtomis kojinėmis, jis labai greitai ims žvelgti į tai kaip į savaime suprantamą dalyką. Ir jeigu kažkuriuo momentu nustosite tai daryti, mylimasis reaguos į tai labai negatyviai.

Santykiai tarp mylimų žmonių kuriami ilgą laiką. Iš pradžių žmonės susipažįsta, paskui prisitaiko, susitaikydami su įpročiais. Jei kurdami santykius pridarysime daug klaidų, pora iširs. Pamąstykite apie tai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *