Daugumą vyrų atbaidančios moterys

Apie lyčių tarpusavio traukos dėsnį galima samprotauti iki begalybės. Fiziologai meilę paaiškina „chemija”, hormonų pliūpsniais. Tačiau kartais absoliučiai sėkmingai ir patraukliai moteriai jokia chemija nepadeda išvengti vienatvės. Kodėl taip yra? Psichologai turi savo paaiškinimą: esama tokių moterų tipų, kurios sukelia nerimą ar netgi atbaido bet kokį vyrą. Kas tai per moterys?

Yra poelgių, su kuriais vyriškoji lytis gali taikstytis, o yra poelgių, kurie vyrus atbaido, dėl to moterys ir suskirstytos į kategorijas. Pateikiame sąrašą moterų, kurių, kai kurių vyrų nuomone, derėtų vengti iš tolo, jau nekalbant apie šeimos kūrimą.

Vyrus atbaidančių moterų tipažai:

  • Pernelyg paslaptingos;
  • Savanaudės;
  • Turinčios pernelyg didelių lūkesčių ir reikalavimų;
  • Emociškai nestabilios skandalistės;
  • Moterys, kurios vadovaujasi lozungu „Viską pati!”;
  • Moterys, turinčios tik vieną gyvenimo tikslą ir prasmę – ištekėti;
  • Pavydžios ir viską kontroliuojančios;
  • Viskuo besiskundžiančios.

Pernelyg paslaptingos. Och jau tos nuvalkiotos frazės apie moterų paslaptingumą! Taip, kažkuria prasme moteris išties šiek tiek paslaptinga. Bet kai moteriškė pradeda elgtis pernelyg paslaptingai – tai kažkur išnyksta kelioms dienoms, nieko vyrui nepaaiškindama, tai nekelia ragelio ar paskutinę minutę atšaukia pasimatymą – joks normalus ir save gerbiantis vyras šito nepakęs, net jeigu jūs jam labai patinkate. Dėl to patarčiau vyrams laikytis nuo tokių damų kuo toliau. O moterims patarčiau nepersistengti žaidžiant žaidimą „Mis Paslaptingumas”.

Savanaudės. Čia tikriausiai ir aiškinti nieko nereikia. Tokios moterys kreipia dėmesį tik į tuos, kurie maudosi piniguose ir prabangoje, vienintelis jų kriterijus, renkantis sekantį „gyvenimo draugą”, yra klausimas: „O ką tu man galėtum pasiūlyti?” O paskui, išgręžusi, pamojuos rankute, kai tik suras naują, dar neištuštintą „bankomatą”.

Turinčios pernelyg didelių lūkesčių ir reikalavimų. Tokios moters niekada nepadarysite laiminga. Ji užkraus jums visą atsakomybę už savo pačios gyvenimą ir neduok Dieve, jeigu nepateisinsite jos vilčių ir lūkesčių: prasidės ašaros, indų daužymas, riksmai: „Aš tau geriausius savo metus paaukojau!” ir kiti atrakcionai. Kaip patys suprantate, pastoviai stengtis padaryti kažką laimingu ir atitikti kito žmogaus lūkesčius – pakankamai sunkus darbas, dėl to gerai pagalvokite prieš pradėdamas rimtus santykius su tokia dama.

Emociškai nestabilios skandalistės. Specialistės iš musės išpūsti dramblį. Neduok pavalgyti, tik leisk užkurti skandalą. Jos kaip energetinės vampyrės maitinasi aplinkinių žmonių emocijomis ir nervais. Kuo daugiau streso situacijų, tuo joms geriau, tuo daugiau maisto. Jos gali nei iš šio, nei iš to apsiverkti, o jau po kelių minučių vėl juoktis, tarsi nieko nebūtų įvykę. Turėti ilgalaikių santykių su tokia moterimi praktiškai neįmanoma, kadangi visiškai neaišku, ko iš jų galima laukti sekančią sekundę.

Moterys, kurios vadovaujasi lozungu „Viską pati! Jos viską gali ir viską žino geriau už kitus. Atpažinti šią damą labai paprasta, visos jos frazės prasideda žodžiais „Aš pati”. „Aš pati suremontuosiu čiaupą, nes tu nieko nesugebi”. „Aš pati parsinešiu krepšį iš parduotuvės, nereikia man tavo pagalbos, džentelmenas atsirado!” Pastebėti tai galima jau per patį pirmą pasimatymą, kai po vakarienės restorane ji pareiškia: „Aš pati užsimokėsiu, nenoriu likti tau įsipareigojusi”.

Žinoma, kažkur giliai širdyje tokia moteris irgi trokšta meilės ir rūpestingumo, nori atsipalaiduoti ir liautis viską tempti ant savo kupros. Tačiau dėl nesėkmingų santykių praeityje, ji daugiau nebetiki vyrais ir nelaukia iš jų jokios pagalbos. Gerai pasistengus, jos širdį galima ištirpdyti, tačiau prieš tai vyriškiui teks ištverti nuvertinimą, nesibaigiančius pažeminimus, panieką. Jeigu esate pasiruošęs tokiems iššūkiams – pirmyn. Jeigu ne – niekas jūsų už tai nepasmerks.

Moterys, turinčios tik vieną gyvenimo tikslą ir prasmę – ištekėti. Atpažinti tokias nesudėtinga – jos visada kalba vyrui tik tai, ką jis nori iš jos išgirsti. Jos nuotaika visada kuo puikiausia, ji gera šeimininkė, visa tokia ideali ir paklusni… Toks įspūdis, kad ji pasiruošusi visą gyvenimą pašvęsti vien vyrui. Dėl to savų interesų dažniausiai neturi, tam nelieka laiko, ji visa pasinėrusi į vyrą ir jo problemas. Susipažįstant, verta išsiaiškinti, ar būsima jūsų draugė turi savo nuomonę, ar moka tą nuomonę ginti. Dažniausiai šio tipo moterys retai būna „tikros”, visos jų emocijos pernelyg teigiamos ir dėl to atrodo dirbtinės. Protingas vyras labai greitai tai supras.

Pavydžios ir viską kontroliuojančios. Moteriai norisi kontroliuoti visus tavo gyvenimo aspektus, kadangi vyrą ji laiko savo nuosavybe. Kontrolė prasideda nurodymais, kaip geriau rengtis ir baigiasi leidimais su štai šitais draugais bendrauti, ir draudimais su va tais – nebendrauti. Tuo pat metu ji dar ir klaikiai pavydi praktiškai kiekvienai moteriai, kuri pasipainioja kur nors netoliese. Apie asmeninę erdvę ir asmeninį laiką nėra jokios kalbos, viską daryti ir visur vaikščioti nuo šiol reikės tik dviese. Adekvatus ir psichiškai normalus vyras niekada to nepakęs ir labai greitai tokia „rūpestinga mamytė” liks viena su savo nepamainomu atributu – katinu.

Viskuo besiskundžiančios. Šitai moteriai visada tenka siaubingi darbai, jos bateliai pastoviai spaudžia ir trina, o svarbiausia – jai niekaip nesigauna sutikti savo „Misterio Tobulybės”. Joms visada viskas negerai. Šiek tiek pabendravus, susidaro įspūdis, kad ji pati nelaimingiausia šios planetos gyventoja. O nuo nesibaigiančio verkšlenimo labai greitai pavargstama ir išeinama.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *