Per pastaruosius kelerius metus vis labiau ryškėja vienas paradoksas, susijęs su santykių tema. Atrodytų, aplink tiek daug gražių moterų, bet jei anksčiau aplink jas sukosi minios vyrų, tai šiandien… jos niekam nereikalingos.
Ji tokia graži, vadinasi, jai netrūksta gerbėjų! Pažįstama situacija? Sąžiningai pasakysiu, kad ir aš taip mąsčiau. Ir jei prieš 5–7 metus šis teiginys buvo iš tiesų teisingas, tai šiandien jis yra gana ginčytinas.
Kodėl viskas taip apsivertė? Kodėl gražios moterys, kurios anksčiau maudėsi vyrų dėmesyje, jo nebegauna? Manau, kad yra trys pagrindinės priežastys.
1 priežastis: grožis tapo ištekliu
Kodėl mes siekiame grožio? Kodėl perkame stilingus drabužius, einame į sporto salę ar bėgioti, kodėl lankomės grožio salonuose ar kirpyklose? Taip, pirmiausia dėl savęs, tačiau taip pat ir tam, kad patiktume aplinkiniams.
Kaip mums, vyrams, patinka žiūrėti į patrauklias moteris, taip ir joms malonu matyti šalia tvarkingą ir gražų vyrą. Tame nėra nieko blogo.
Problema ta, kad gražios moterys pavertė malonią išvaizdą prekybos objektu. Jos kalba atviru tekstu, nieko nebeslėpdamos:
Aš, tokia gražuolė, susitikinėsiu tik su turtinga ir pasiturinčia vyru!
Viena vertus, tai netgi logiška. Ji išleidžia daug pinigų ir jėgų grožio salonams, kosmetikai, sportui ir pan. Kita vertus, vyrai jos to daryti neverčia. Mes, vyrai, nesuprantame, kodėl staiga nei iš šio, nei iš to turėtume mokėti už savo draugės grožį. Nori būti graži? Prašom, būk, tik ne mano sąskaita.
Tokių moterų kasdien vis daugėja, todėl vyrai natūraliai pradėjo vengti visų gražuolių apskritai. Nėra absoliučiai jokių garantijų, kad graži draugė nepasirodys esanti tipiška dama, prekiaujančia savo grožiu.
Priežastis Nr. 2: Tapti gražia lengva
Na gerai, galbūt ne taip jau ir lengva, tačiau tikrai daug lengviau, nei buvo prieš 10, 20, o tuo labiau prieš 30 metų.
Moterų grožio pramonė išsivystė tiek, kad ji gali net iš pačios niekuo neišsiskiriančios pilkos pelytės padaryti podiumo karalienę, ir šis virsmas įmanomas netgi be plastinės chirurgijos.
Deja, šis grožis – tik kaukė, kurią graži moteris anksčiau ar vėliau nusimes. Gatvėje nuolat sutinku moteris, ant kurių veidų – trys tinko sluoksniai. Jos laiko save karalienėmis, nors, nuplovus kosmetiką, išlįstų raukšlės, spuogai ir kiti grožį temdantys dalykai.
Apie pažinčių svetaines, į kurias moterys įkelia nuotraukas, apdorotas „Photoshopu“, filtrais ir dar dešimčia programų, aš jau net nekalbu. Iš esmės internete susipažįsti su viena moterimi, o į pasimatymą ateina visai kita.
Taigi, gražių moterų tapo pernelyg daug. O vyrų skaičius nepadidėjo. Todėl dalis gražuolių nustojo sulaukti dėmesio. Viskas paprasta.
3 priežastis: Vyrai po truputėlį bunda
Per pastaruosius dvejus metus pasirodė daug straipsnių ir vaizdo įrašų, skirtų santykių ir santuokos temai bei orientuotų būtent į vyrus. Kukliai pažymėsiu, kad ir aš įnešiau savo nedidelį indėlį į šių temų atskleidimą.
Rezultatas – daugelis vyrų atsipeikėjo. Jie nusimetė pančius, kuriuos daugelį metų jiems uždėdavo moterys su visais tais savo „tu privalai“. Vis daugiau vyrų atsisako įprastų santykių modelių ir ima diktuoti savo sąlygas. Vis daugiau vyrų nustojo žiūrėti į gražias moteris kaip į deives, aplink kurias reikia šliaužioti ant kelių ir kaulyti dėmesio.
Nenori bendrauti? Laisva, viso gero.
Gražios moterys, kurios negali, nebemoka ir nenori prisitaikyti prie normalaus, žmogiško bendravimo formato, lieka vienišos. Su jomis paprasčiausiai niekas nenori bendrauti, kadangi vyrai jau suprato, kad tokie santykiai atneš daugiau minusų nei pliusų.
Views: 192