Dovanos, gėlės ir komplimentai santykių pradžioje – veidmainystė. Keistas teiginys?

Tikrai keista tai išgirsti, juk labiau įprasta atvirkštinė nuomonė. Dauguma žmonių romantizuoja saldainių-puokščių laikotarpį. Atseit, pats didžiausias malonumas būna pačioje pradžioje.

Tai, žinoma, logiška. Tačiau kodėl? Tokia yra viso gyvojo pasaulio prigimtis. Mus valdo hormonai ir instinktai. Viskas, ką žmonės yra ne visiškai teisingai įpratę vadinti meile, tėra viso labo aistra.

Todėl daugelis vyrų pačioje pradžioje užverčia savo mylimąsias dovanomis. O moterys irgi elgiasi panašiai. Kiekvienas stengiasi pateikti save kaip idealų žmogų, nors iki idealo jiems visiems labai toli. Žinoma, visa tai miela ir gražu. Tačiau absoliučiai nepraktiška. Tokie santykiai pasmerkti žlugimui.

Kuo ryškiau įžiebiame savo angelišką nimbą virš galvos, tuo greičiau jis užges. Tai nereiškia, kad reikia tvardytis ir nieko nedaryti. Tiesiog būtina turėti galvoje, kad tai nėra svarbiausia.

Jau pačioje susitikinėjimo pradžioje būtina išsiaiškinti suderinamumą – štai kas svarbiausia.

Patikrinkite save pagal šiuos punktus:

  • Tikslai;
  • Planai;
  • Finansai;
  • Požiūris į šeimą;
  • Darbas;
  • Karjera;
  • Hobis;
  • Humoras.

Jei šiose srityse surasite kažką bendro, štai tada ir yra prasmės pasiduoti įsimylėjimo kvaituliui. Tačiau didžioji dauguma žmonių elgiasi atvirkščiai. Iš pradžių pas juos saldainių-puokščių laikotarpis, įsimylėjimas ir beprotiška aistra. Ir tik paskui pradeda mėginti vienas kitą geriau pažinti. Ir galiausiai paaiškėja, kad jiedu vienas kitam netinka. Kad jie yra du visiškai skirtingi žmonės, neturintys tarpusavyje nieko bendro.

Todėl atminkite, kad visos tos dovanos, komplimentai ir prisipažinimai starto metu neturi jokios realios reikšmės ir vertės. Tai tiesiog malonus bonusas. O svarbiausia šito santykių etapo užduotis – pasitikrinti suderinamumą. Jeigu tik, žinoma, jus domina rimta sąjunga.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *