Drabužiai atspindi žmogaus požiūrį į save

Be abejonės visi girdėjome posakį, kad žmogų sutinka pagal drabužį, o palydi pagal protą. Drabužiai nėra vien tik ypatingu būdu susiūti audinio gabalėliai. Jie atspindi mūsų vietą visuomenėje. Drabužiai – tai išorinis įvaizdis, gaubtas, papildantis, sustiprinantis ar susilpninantis mūsų vidinį turinį, kuris paprastai vadinamas individualumu, mūsų tikruoju Aš.

Pagal drabužius mus sutinka ne tik kiti. Apranga yra pirmiausia mūsų požiūrio į save rodiklis! Kaip ir senovėje žmonės aukodavo dievams, išreikšdami jiems pagarbą, prašydami išpildyti kokį nors troškimą, lygiai taip pat rengdamasis žmogus parodo pagarbą ar nepagarbą savo kūnui, per sukurtą išorinį vaizdą sustiprina. vidinį Aš arba apleidžia jį, ignoruoja, paniekina.

Jūsų suknelė ar kostiumas yra duoklė jūsų kūnui, jūsų unikaliai asmenybei. Jei tikrai gerbsite save, pajusite savo išskirtinumą ir išreikšite jį veiksmais, nevilkėsite nepatogių, netinkančių drabužių – senų, susilamdžiusių, neišvaizdžių, pernelyg pigių ar nekokybiškų, ar net gaminamų milijoniniais tiražais, per daug populiarių ir madingų, kurie suniveliuotų jus su minia.

Apranga yra savigarbos rodiklis

Jei gerbiate save, esate unikalūs, tai kruopščiai parinktais drabužiais rodote pagarbą savo kūnui, atiduodate jam duoklę ir net per aprangos formos ir spalvų žaismą išreiškiate savo pasaulėžiūrą, vidines būsenas .

Mūsų drabužiai – tai mūsų sielos siunčiamos žinios išoriniam pasauliui, mūsų subtilaus, nenusakomo individualumo išraiška per išorines formas ir spalvas. Be to, mes savo drabužiais kuriame ir palaikome savo nuotaiką ir net darome įtaką kitų nuotaikai!

Apskritai tie, kurie mano, kad svarbu tik vidinis, dvasinis pasaulis, daro klaidą rengdamiesi bet kaip ir pamiršdami, kad drabužiais kuriamas, formuojamas bendras vaizdas, kuris priklauso ne tik nuo vidaus, bet ir nuo išorės. ne tik iš vidaus, Tada jų įvaizdis netenka prasmės, vidinio orumo, nes vidinis grožis visada reiškiasi išorine forma, o išorinės formos grožis veikia vidinę būseną.

Atsainiai, netvarkingai, nerūpestingai apsirengusių galima sutikti įvairių profesijų žmonių. Kai kurie net jaučiasi dėl to šaunuoliais, kad nekreipia dėmesio į savo išvaizdą. Iš tikrųjų tai yra žemos savivertės, nuoširdaus susidomėjimo savimi ir meilės sau stokos bei nepakankamos pagarbos kitiems požymiai.

Jūsų drabužis nėra tik audinio gabalas, pridengiantis nuogumą, nes nesate pirmykštis žmogus. Jūsų apranga – tai duoklė jūsų kūnui, jūsų unikaliai asmenybei, tradicijoms, kultūrai, saviraiškos forma, nuotaikos kūrimo priemonė, įtakos būdas, o svarbiausia – požiūrio į save ir aplinkinius rodiklis!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *