Draugai – natūralūs saugikliai nuo skyrybų

Negaliu pakęsti jo mokslo draugų. Tai yra tikra snobų šutvė. Aš jaučiu, kad jie mane smerkia… Jei mąstote panašiai, atminkite, kad žmonės nėra vieniši – jie turi draugų ir šeimas. Ir jūsų mylimasis neturėtų automatiškai iš draugų išbraukti žmonių, kurie nepatinka jums. Pačiai taip pat nereikėtų liautis susitikinėti su žmonėmis, kuriems jis abejingas. Tokioje situacijoje „visi turi šiek tiek pasislinkti“. Kaip?

Susipažinimas su partnerio žavingais draugais tik pagerins jo reputaciją. Bet didžiosios dalies jo draugužių nemėgimas toli gražu nėra priežastis nutraukti santykius.

„Galbūt tai žmonės, su kuriais jam tiesiog atsitiktinai teko dalintis kambariu ar kartu dirbti, bet kurie nėra į jį panašūs“, – nurodo šeimos socialinio mokslo profesorius Williamas J. Doherty iš Minesotos universiteto (JAV). Jei tai yra tik šutvė dykinėtojų, o jūsų draugas mokosi medicinos mokykloje, tuomet neturite jokių priežasčių nerimauti. Tačiau jei jūsų susirūpinimas jo draugais yra ne mažesnis nei susirūpinimas juo pačiu ir jo vertybėmis, tuomet vertinkite tai kaip įspėjimą.

Kuomet tarp žmonių užsimezga santykiai, draugų ratas susiaurėja – ypač vyrams. Verta pasistengti išsaugoti ryšius su bent keliais vienišais draugais, nes dvigubi pasimatymai paprastai vienam ar dviems žmonėms teikia mažiau emocinio pasitenkinimo; sunku surasti porą, su kuria abu puikiai bendrautumėte.

Draugai, kurie jau kurį laiką pažįsta jus abu ir su kuriais neretai susitinkate, yra natūralūs saugikliai nuo skyrybų, sako W.J. Doherty.

„Idealiu atveju jums reikia vieno ar dviejų žmonių, kurie būtų įtraukti į jūsų santykius. Jie paskatins jus spręsti šeimynines problemas savo pačių socialinių gyvenimų labui ir todėl, kad galės matyti abi jūsų konfliktų puses“, – sako profesorius.

Tegu ryšiai tarp abiejų draugų grupių vystosi natūraliai. Nesiskųskite jums nepatinkančiais partnerio draugais. Geriau palaikykite stiprius ryšius su draugais, kurie iš tiesų patinka jums abiem.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *