Draugystė tarp vyro ir moteris – Jo ir Jos požiūriai

Moteriškas požiūris

Daugelis mano, kad draugystė tarp skirtingų lyčių žmonių neįmanoma? Kodėl? Juk draugai yra tie, kurie turi kažką bendro.

Kodėl vyras ir moteris negali mėgti mylėti tų pačių knygų, kartu eiti į kiną, kad vėliau būtų su kuo aptarti įspūdžius, smagiai praleisti savaitgalį pasivažinėti dviračiais? Visa tai įmanoma, tačiau kažkodėl tokį elgesį įprasta suvokti visai ne kaip draugystę.

Kodėl gi mes taip nusiteikę prieš šiuos santykius? Kodėl ignoruojame faktą, kad, nepaisant lyties, visi esame žmonės ir visi kažką mėgstame, kažkuo domimės, esame individualybės. Skirtingų lyčių atstovų draugystė yra kažkas panašaus į brolio ir sesers draugystę. Dalintis patarimais, kuo nors padėti, nuo ko nors apsaugoti. Iš to seka, kad jei draugystė yra tikra, ji niekada neperaugs į kažką daugiau. Iš prigimties brolis neturėtų seksualiai traukti savo sesers. Ir atvirkščiai. Priešingu atveju tai kraujomaiša.

Tai kaipgi nutinka, kad dažniausiai vyrai vis tiek įsimyli moterį? Tikriausiai taip būna todėl, kad labai sunku užmegzti tokius „broliškus-seseriškus” draugiškus santykius. Ir netgi jei jums atrodė, kad jis jums kaip brolis, jis pats galbūt niekada taip nemanė.

Vyriškas požiūris

Dviejų vyrų draugystė – klasikinis draugystės pavyzdys. Bet ar egzistuoja kiti draugystės tipai? Pavyzdžiui, tarp skirtingų lyčių žmonių?

Vyriškos draugystės esmė slypi tame, kad ji nenumato jokios santykių raidos. Kitaip sakant, abu vyrai turi bendrų pomėgių, pokalbių temų, štai ir leidžia laiką kartu. Ir tai praktiškai viskas. O su moterimi viskas kitaip. Problema ta, kad vyrai nepajėgūs suvaldyti seksualinio potraukio. Moterims šioje srityje kitaip. Jos gali visiškai lengvai paplepėti su vyru, tarsi jis būtų jos draugė.

Draugystė reikalauja abipusio atvirumo, bent jau taip turėtų būti idealiu atveju. Tačiau kaip galima atsiverti, jei pats su savimi nieko negali padaryti. Niekas negali garantuoti, kad vieną gražų momentą imsi pastebėti, kaip žaviai jai ant nugaros krenta garbanų kriokliai, kaip puikiai sijonas prigludęs prie klubų ir kokia ji apskritai graži. Štai čia draugystė ir baigiasi.

Bet yra ir kitų moterų, tarsi sukurtų draugystei, vadinamųjų „berniukiškų” – paprieštarausite jūs. Tačiau tai viso labo vaikystės atgarsiai. Tada su padaužomis merginomis buvo smagiau, nei su tomis, kurios žaidė su lėlėmis ir gailiai verkė dėl nubrozdintos alkūnės. O dabar viskas absoliučiai priešingai. Dabar labiau patinka draugauti su gracinga, švelnia mergina. Kodėl? Todėl, kad vyras pasąmoningai ieško draugystės su galimu tęsiniu.

Buvo atlikta apklausa ir ji parodė, kad daugumai vyrų draugystė su moterimi yra kažkas fenomenalaus. O štai moterys šiek tiek labiau tiki tokio tipo draugystės egzistavimu, tačiau vis tiek suvokia, kad šie santykiai gali nuvesti tiesiai į lovą.

Išvadas darykitės patys, tačiau, kaip rodo praktika, vyro ir moters draugystė labai retai ilgam laikui išlieka vien tik draugyste.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *