Dvi santykių puselės

Yra viena tokia labai paplitusi frazė: „Mes esame dvi vienos visumos puselės”. Naudojama ji kalbant apie porų santykius. Šia fraze vadovaujamės, ieškodami partnerių. Matuojamės žmogų kaip savo antrą puselę, patys laikydami save jo ar jos pusele.

Pabandykime panagrinėti šią temą.

Tarkime, aš save sieju su raudonu sultingu obuoliu. Jei santykiuose esu puselė, tai aš jau ne visuma. Dėl tokios minties man net kažkaip nejauku darosi, o jums?

Ir štai einu ieškoti partnerio, kuris taip pat asocijuojasi su obuoliu. Tačiau kur garantija, kad jo pusė kartu su manąja ​​sudarys vientisą obuolį be jokio „puselių sujungimo” pėdsako?

Užeikime iš kitos pusės.

Mano partneris yra puselė, tačiau ne obuolio, o kriaušės. Visais atžvilgiais tobulos kriaušės! Tarp mūsų žybtelėjo kibirkštis: „Štai ko aš ieškojau! Kaip tik to aš ir ieškojau!”

O kas toliau?

Galite pabandyti sujungti šias dvi puseles, tačiau neatitiks forma, dydis ir spalva. Ką daryti?

Sulyginti, apipjaustyti, perdažyti! Oho! Skauda! Aš nesu pasiruošęs, kad mane kažkas derintų prie savo standartų aštriu peiliu. Be to, labai sunku rasti partnerį, kuris su tuo sutiktų. Sutinkate? Ar pasiruošę tokiai chirurginei intervencijai?

Man atrodo, kad tame ir slypi santykių nutraukimo ir skyrybų priežastis.

Ir ką daryti?

Išliksiu aš vientisu ir nesužalotu! Ir parteriui leisiu likti tokiu pat.

Pripažinkite, visuma visgi atrodo maloniau, nei dvi nelabai atitinkančios pusės. Kam ieškoti savo puselės, jei dėl to pačiam teks likti ne visu, o tik pusele?

Ne, aš taip nenoriu. Tai klaidingas kelias.

Ir kokia būtų išvada?

Poros, kurios kartu gyvena daug, daug, daug metų, gerbia ir vertina vienas kito vientisumą. Jų santykiai susideda iš dviejų visumų. Jos kartu. Jos greta viena kitos.

Kiekvienas iš mūsų turime pasirinkimą:

  • arba perdarinėti vienas kitą, pritaikant savo reikmėms;
  • arba vertinti vienas kito individualumą ir reikšmingumą.

o



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *