Emocinis artumas

Kai galvojame apie artumą, į galvą dažniausiai šauna mintys apie fizinį artumą, lovą. Tačiau emocinis artumas ne mažiau svarbus santykiams už fizinį. Jeigu judu su partneriu emociškai atitolę vienas nuo kito, liksite nepatenkinti santykiais ir netrukus kils noras juos nutraukti. Jei sugebėsite atsiverti ir pasidalinti slapčiausiomis mintimis ir emocijomis, sužinosite vienas apie kitą daug naujo, ir tai tik sutvirtins jūsų sąjungą. Kad sužinotumėte ar esate pakankamai artimi su partneriu emociškai, užduokite sau šiuos kelis klausimus.

Ar dalinatės mintimis ir jausmais?

Jei partneris jaučia nuoskaudą ar susijaudinęs, džiaugiasi, ar bijo – kodėl tai vyksta? Labai lengva pamiršti apie tai pasikalbėti, kai esate nuolat užimti, dėl to pasistenkite kalbėtis kiekvieną dieną, kai vakarieniaujate ar prieš miegą.

Ar pasakojate vienas kitam savo paslaptis?

Paslaptys – artumo ir pasitikėjimo požymiai. Nėra svarbesnio titulo už paslapčių Saugotoją. Jūsų partneris turi tapti vienu iš tų, kurie daugiausia žino apie jus, įskaitant tai, ką slepiate nuo visų kitų.

Ar galėtumėte patikėti vienas kitam savo gyvenimą?

Santykių tvirtumas ir tarpusavio pasitikėjimas matuojamas tuo, kiek galite pasikliauti vienas kitu, kai ateis sunkūs laikai. Judu su partneriu turite tikėti, kad visada būsite kartu, kad ir kas beatsitiktų.

Ar viską suprantate vienas kitame?

Kad jaustumėtės saugiai, santykiuose turite besąlygiškai vienas kitą priimti. Tai reiškia, kad netgi jei partneryje jums norėtųsi kažką pakeisti, jūs vis tiek nepradedate jo mažiau dėl to mylėti. Net jeigu kažkas jame jus erzina, vis tiek esate tikri, kad jis jūsų nepaliks. Sugebėjimas teisingai išrikiuoti prioritetus ir priimti žmogų tokiu, koks jis yra, vertinti jį ir jo meilę – tai dovana, kuri duota ne kiekvienam.

Ar kalbatės apie savo santykius?

Artimi partneriai nelaiko nepasitikėjimo, netikrumo, abejonių savyje. Jie supranta, kad dėka tokių sudėtingų pokalbių santykiai darosi tvirtesni.

Kaip dažnai bendraujate?

„Kaip šiandien sekėsi?” – įprastas klausimas, bet jeigu visi pokalbiai prasideda ir baigiasi buitiniais reikalais, jūs nesate vienas kitam ypatingai artimi. Žmonės suartėja, kai dalinasi giliais pergyvenimais, viltimis, svajonėmis ir baimėmis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *