Erzinantys dalykai, kuriais moterys stumia vyrus į neištikimybę

Jei vyras pradeda santykius už šeimos ribų, greičiausiai kita moteris turi kažką, ko neturi jo žmona. To, kas jam patinka. Dažnai tai būna žaismingumas, aistra, naujumas. O santykiai su žmona dažniausiai būna žymiai sudėtingesni.

Kai aistra „išsigaruoja”, poroje gali atsirasti nesaugumas, nuotaikų kaita, pavydas. Jūs turite mažiau sekso, dažniau liūdinate vienas kitą. Dėl šių pokyčių žmonės dažnai ima ieškoti paguodos „kairėje”.

Vienos apklausos metu vyrų buvo paprašyta įvardinti, kas tiksliai yra negerai su jų žmonomis, ko neturi meilužės:

1. Dažni nuotaikų svyravimai

Visiems taip nutinka, bet dažniausiai tai slepiame nuo tų žmonių, su kuriais jaučiamės nelabai komfortiškai. Naujuose santykiuose dauguma žmonių stengiasi išlikti pozityvūs ir linksmi, kad pritrauktų partnerį. Tačiau kai priprantame vienas prie kito, leidžiame nuotaikai keistis. 97% apklaustų vyrų teigė, kad juos labai erzina moterų nuotaikų kaita.

2. Pavydas

96% apklaustų vyrų teigė, kad pavydą jie suvokia kaip moters nepasitikėjimą savimi, o tai nužudo visą seksualumą.

3. Aptarinėti seksualinį gyvenimą su draugėmis

Vyrams nepatinka, kai moterys pasakoja savo draugėms intymias santykių detales. Be to, kuo ilgiau esate kartu, tuo didesnė tikimybė, kad turėsite daugiau bendrų draugų. Labai nemalonu suvokti, ką jie žino apie jūsų seksualinį gyvenimą.

4. Lengvai nusimena

Ilgalaikiuose santykiuose jau ir taip pakanka erzinančių veiksnių. Kažkas neišvalo kriauklės nuo plaukų po skutimosi, o kažkas neišneša šiukšlių. Meilužei netenka su tuo susidurti. Visiškai logiška, kad žmona dėl tokių smulkmenų dažniau pyksta, tačiau vyrus tai erzina.

5. Niekada nepasako, ko nori

Moterys tikisi, kad vyrai privalo jas jausti, ypač ilgalaikiuose santykiuose. Jos gali tikėtis, kad vyrai patys susiprotės skirti joms laiko, padėti namuose ar pasakyti komplimentą. Meilužė dažniausiai būna labiau tiesmuka, kadangi laikas ribotas ir ne begalinis.

6. Suranda begalę būdų išsisukti nuo sekso

Normalu, kad bėgant laikui moters lytinis potraukis mažėja. Išsisklaido naujų santykių ir naujo partnerio aistra. Vyrai dažniausiai turi stipresnį lytinį potraukį ir ima ieškoti būdų, kaip jį patenkinti.

7. Poreikis nuolat įrodinėti savo jausmus

Dauguma kalbintų vyrų prisipažino, kad nenori nuolat įtikinėti savo moters, kad ji graži. Juos tai erzina. Jie gali nežinoti, ką pasakyti, moteris jiems atrodo nepasitikinti savimi, o tai vėlgi nėra seksualu.

8. Uždavinėja per daug klausimų

Normalu, kad domitės savo partneriu. Bet jei moteris užduoda klausimus, nes kažkuo įtaria savo vyrą arba nėra tikra dėl santykių, tai grąžina mus prie ankstesnių punktų.

Apibendrinant galima teigti, kad toks elgesys gali pastūmėti vyrą į neištikimybę, tačiau tuo pačiu vyro neištikimybė gali išprovokuoti būtent tokį moters elgesį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *