Flirtuojančių merginų klaidos

Flirtas – vertingas kiekvienos merginos, kuri trokšta susirasti sau gyvenimo partnerį, sugebėjimas.. Vienas dalykas yra bendrauti su vaikinu, kuris stengiasi užkariauti jūsų širdį, ir visai kitas dalykas suvilioti pačiai patikusį žmogų.

Jei norite padaryti įspūdį potencialiam partneriui, flirtuokite su galva, nepersistengdamos ir nedarykite tipiškų klaidų. Štai kokios klaidos būdingos flirtuojančioms merginoms:

1. Mano, kad jis žino, jog patinka jai

Manote, kad vaikinas žino apie jūsų jausmus tik todėl, kad puikiai atrodote? Deja, ne. Teks žengti pirmą žingsnį ir atskleisti savo palankumą. Jis nesupras, kad patinka jums, jeigu to nepademonstruosite, todėl nebijokite duoti jam ženklo.

2. Pasakoja apie tuos, kuriems jos patinka

Nedarykite šitos fatališkos klaidos. Jis pamanys, kad esate per daug lengvabūdiška, nenusiteikusi ilgalaikiams santykiams ir nepamils jūsų.

3. Elgiasi per daug pasitikinčiai ar atžagariai

Flirtuodamos su droviu vaikinu, nebūkite per daug užtikrintos ir nebandykite įrodinėti jam, kad neturi trūkumų. Flirtuojant su savimi pasitikinčiu vaikinu nedera būti grubiai. Dauguma merginų mėgsta įžeidinėti pasitikinčius vaikinus, nes suteikia joms savotišką galią. Iš tikrųjų toks elgesys atbaido bet kokį vaikiną.

4. Be perstojo juokiasi

Vaikinai mėgsta juokauti. Taip jie stengiasi pataisyti merginoms nuotaiką ir parodyti, kokie jie įdomūs. Žinoma, reikia juoktis iš jo sąmojų, bet neperlenkite lazdos. Nereikia krizenti, jei jo papasakota istorija jums neatrodo juokinga. Jūs atrodysite nenatūraliai, vaikinas greitai supras, kad apsimetinėjate.

5. Geria per daug alkoholio

Truputis alkoholio gali padėti jums atsipalaiduoti ir pasijusti laisviau, bet būkite atsargios, stenkitės išlaikyti saiką. Šiuolaikiniams vaikinams patinka merginos be žalingų polinkių – nerūkančios ir beveik negeriančios.

6. Rodo per didelį suinteresuotumą

Domėkitės tuo, ką jis pasakoja, ir demonstruokite klausytojos sugebėjimus. Tik nereikia apsimetinėti, kad jo žodžiai jus žavi ir esate pasirengusios tapti jo mergina tuoj pat. Išlikite savimi. Juk jūs negalėsite visą laiką apsimetinėti, tiesa?

7. Meluoja

Melas gali sugadinti bet kokius santykius. Jums tektų visą laiką prisiminti savo melą ir palaikyti jį. Neverta pradėti bendravimo nuo apgaulės. Jeigu norite, kad jis pamiltų jus, o ne jūsų melą, sakykite tik tiesą. Mažo melo nebūna!

8. Flirtuoja tik per internetą

Flirtuodamos internetu galite jaustis tokios saugios ir užtikrintos, ramios ir atsipalaidavusios, kad imsite vengti tikrų susitikimų. Jeigu vaikinas nekviečia jūsų į pasimatymą, jis gali būti labai drovus, tada jums derėtų žengti pirmą žingsnį. Pabandykite pakviesti jį puodeliui kavos.

9. Persekioja vaikiną socialiniuose tinkluose

Socialiniai tinklai lengvai prieinami. Jie gali daug atskleisti apie vaikino gyvenimą ir jo planus. Nepatartina per dažnai komentuoti jo įrašus ir siuntinėti dešimtis pranešimų.

10. Apsimeta, kad mėgsta tai, kas patinka jam

Neverta pradėti santykių net nuo nekalto melo. Be to, jums gali tekti nuolat klausytis „tų“ dainų, skaityti „tas“ knygas, žiūrėti „tuos“ filmus ir apsimetinėti, kad jums patinka. O kaip pagaliau neištvėrusios pasakysite tiesą, jūsų santykiai tikriausiai nutrūks.

11. Elgiasi su juo pernelyg šaltai

Merginos mėgsta tikrinti vaikinus. „Man tu nerūpi, todėl pabandyk užkariauti!“. Tai – klaida. Jei parodysite vaikinui, kad jis jums nereikalingas, tai jis taip ir supras. Jis atsisakys jūsų ir eis ieškoti kitos merginos.

12. Dedasi per daug paslaptinga

Ši klaida nėra visai fatališka, tačiau verta suteikti vaikinui šiek tiek informacijos apie save. Tada jis galės geriau jus pažinti ir nuspręsti, ar nori tęsti santykius. Be to, taip jūs galėsite greičiau surasti bendra kalbą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *