Frazės, būdingos nepasitikinčiomis savimi ir savo verte moterims

“Tu tikrai mane myli? O už ką būtent?”

Tokia moteris paprasčiausiai netiki. Kai jai pasako, jog ją myli tiesiog šiaip – ji tiksliai nepatikės, kaip tai įmanoma? Juk mylima už kažką, meilę pirmiausiai reikia nusipelnyti, o čia kažkokia kvailystė: “Myliu ir tiek”. Netvarka. Reikia būtinai išsiaiškinti, už ką būtent mane galima mylėti. Trumpiau tariant, tokiai moteriai būtina žinoti, ką ji turi tokio daryti, kad ją ir toliau mylėtų.

“Ar pasiilgsti, kai manęs nėra šalia? Tu juk neieškai kitų moterų, tiesa?”

Jeigu pasiilgsta, tai patys vyrai apie tai ir pasakys, nebus jokio reikalo kamantinėti. Vyras jums tai pademonstruos savo poelgiais, veiksmais, žodžiais. Jūs tai paprasčiausiai jausite. Dėl to ir klausinėti nėra reikalo, nes tokiu atveju stojate į silpno, priklausomo partnerio poziciją.

Kai dėl neištikimybės, tai nejaugi jūs manote, kad jeigu žmogus panorės, tai nesusiras meilužės paslapčia, o jūs to taip ir nesužinosite, ir kad jo žodžiai, kad jis ištikimas – anaiptol ne garantija, jog taip ir yra.

Kai klausinėjate šito savo partnerio, jūs automatiškai duodate jam suprasti, kad jau leidžiate sau apie tai galvoti, kad jūs juo jau nepasitikite ir apskritai manote, kad nesate jo tiek verta, kad jis būtų ištikimas ir jam net minčių apie neištikimybę nekiltų. O savo įtarinėjimais jūs paprasčiausiai pastūmėjate vyrą veikti ta linkme. Ir kam jums to reikia?

“Aš tikrai tau reikalinga, tu manęs nepaliksi?” arba “Mūsų santykiai išties rimti?”

Kam apskritai klausinėti tokių dalykų, jeigu jau iš paties vyro elgesio visada galima suprasti, kiek jūs jam realiai reikalinga ir ar jūsų santykiai išties rimti? Tam pakanka paprasčiausiai objektyviai įvertinti jūsų santykius ir pažvelgti į juos blaiviu žvilgsniu, nusiėmus rožinius akinius.

“O kiek tu turėjai moterų iki manęs?” arba “Ar tiesa, kad aš geresnė už tavo buvusią?”

Atvirai ir sąžiningai: kuriems galams jums apskritai reikalinga tokia informacija? Ką paskui su ja darysite? Na, sužinosite, kiek jis turėjo moterų iki jūsų, o paskui graušitės, visą laiką įtarinėdama jį, kad “ne aš jam pirma ir ne aš paskutinė. Štai su ta mergina, kurios nuotraukai internete jis uždėjo patiktuką, jį tiksliai sieja kažkas daugiau už paprastą draugystę”. Ir kam jums viso to reikia? Tai tiesus kelias į neurozę, iš kurios labai nelengva išsikapstyti. Pagalvokite apie tai.

Kai dėl klausimo – geresnė ar blogesnė esate už jo buvusią, tai paprasčiausiai įsikalkite į galvą: niekada negalima su niekuo savęs lyginti, juo labiau prašyti, kad kažkas kitas lygintų. Ir ne dėl to, kad tasai palyginimas gali būti ne jūsų naudai, o todėl, kad visi mes skirtingi, visos skirtingos, ir kiekvienas žmogus savaip nuostabus, tame tarpe ir jūs. Tai kam tada užsiimti tokiais klausinėjimais?

Patikėkite, jeigu vyras su jumis, o ne su savo buvusia, reiškia, jūs jam pati geriausia, dėl to negadinkite to, ką turite ir neverskite vyro suabejoti savo pasirinkimu. Vertinkite, mylėkite save ir atminkite – visas pasaulis jums po kojomis, tereikia tik tuo patikėti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *