Frazės, užkertančios kelią gerovės srautui į jūsų gyvenimą

Originalas

Gerovė gali būti ne tik materialinė. Ji pasireiškia visose gyvenimo sferose: tai santykiai, fizinė ir psichinė būsena, emocinė savijauta.

Kad pagerintumėte savo gyvenimo kokybę, pirmiausia reikia tobulinti savo mąstymą. Svarbi gerovės srauto atvėrimo ir suaktyvinimo sąlyga yra neatsakingo požiūrio į kalbą pakeitimas. Tai, ką ir kaip mes sakome, daro tiesioginę įtaką mūsų materialinei ir dvasinei gerovei – silpnina arba stiprina ją.

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į keturias populiarias frazes.

1. „Aš pasistengsiu“

Tarkime, jus pakvietė į susitikimą. Jūs sakote: „Aš pasistengsiu ateiti.“ Iš tikrųjų jūs nenorite ar neketinate ten eiti, tiesa?

Toks atsakymas, išsprūstantis mums tarsi savaime, pasireiškia nesuinteresuotumo, abejingumo energija. Ji veikia viską, kas vyksta mūsų gyvenime.

Deja, nieko nebandydami, sėkmės nepatirsime. Bandymo jėga pasireiškia ne tik veikiant, bet ir pasirengus priimti rezultatą (nesvarbu, koks jis bus). Toks nusiteikimas skatina naujų, geresnių idėjų, kurios padės pasiekti pageidaujamą rezultatą, atsiradimą.

2. „Be problemų“

Verta dažniau susimąstyti apie tai, kaip mes reaguojame į dėkingumą. Frazės „be problemų“ energija yra neigiama. Jos vartojimas kalboje vietoj „prašom“ arba pozityvesnės frazės „buvo malonu tau padėti“ sumažina gerovės srauto tėkmę į jūsų gyvenimą.

Kodėl taip atsitinka? Ogi todėl, kad jūs primenate apie problemas. Jei norite, kad jūsų gyvenime būtų mažiau problemų, turite išbraukti frazę „be problemų“ iš savo kalbos.

3. „Tai neteisinga“

Tiesą sakant, šis posakis atspindi jūsų požiūrį į gyvenimą. Atkakliai dirbdami ir stengdamiesi pasiekti trokštamą tikslą, mes patiriame nesėkmių ir sėkmių. Bet kuriuo atveju tai yra pamokos, suteikiančios mums reikalingos informacijos ir žinių.

Frazės „tai neteisinga“, „tai nesąžininga“ yra neigiamos energijos šaltiniai. Jos niekaip nesusijusios nei su gerove, nei su asmeninio gyvenimo kontrole.

Žymus ekonomistas Joshas Felderis rašė: „Neteisybė – įprastas dalykas. Niekas jums neatneš sėkmės ant lėkštelės su mėlynu apvadėliu. Kad pasiektumėte sėkmę, reikia atkakliai dirbti ir įrodyti, jog esate jos verti.“

4. „Aš turėjau…“

Ši frazė yra prisotinta apgailestavimo energijos. Atkreipkite dėmesį į tai, ką jaučiate, kai ją ištariate. Vartodami ją kasdien, mes pritraukiame nepritekliaus energiją.

Ši frazė atskleidžia, kad mes nesugebame visiškai priimti savęs. Ji atima iš mūsų galimybę pasinaudoti galimybėmis, kurių yra dabartyje. Frazės „turėjau…“, „reikėjo…“ atima iš mūsų galimybę suvokti, kad viskas yra įmanoma. Ir dabar.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *