Galiausiai tu sutiksi tą, kuris myli tavyje visa tai, ko tu nemyli savyje

Žvelgi į save veidrodyje ir badai pirštais į viską, ko negali pakęsti. Nepakenti raukšlių ant pilvo. Nekenti randų ir to, kad niekada negalėsi atsibusti ir atrodyti daugmaž normaliai. Tu nekenti, nekenti, nekenti…

Tas pats su darbu ar mokslais. Taip stipriai stengies, o stovi toje pačioje vietoje. Ištisas naktis nemiegi, ruošiesi, o rezultatas tas pats.

Pastoviai dairaisi į praeitį, esi jos tiesiog apsėsta, vis iš naujo ir iš naujo sau priekaištauji už tai, ką padarei ar ko nepadarei. Analizuoji, ką galėjai padaryti kitaip, kad pakeistum dabartinę situaciją. Tačiau negali to padaryti, kaip negali pakeisti savo širdies.

Ir nesvarbu, ar tau 20, ar 50 metų, visi turi smulkesnių ir rimtesnių dalykų, kurie mums nepatinka, kad ir kaip smarkiai stengtumėmės pamilti. Netgi tai, ko kiti žmonės net nepastebėjo, mums atrodo kaip ant kaktos išdeginta žymė, neleidžianti normaliai pasikalbėti, be baimės, kad mus pasmerks ar išjuoks.

Ir nesvarbu, kas tu tokia – pop žvaigždė ar dirbi Makdonaldse padavėja. Visi turi savų kompleksų. Savų trūkumų, kurie mums nepatinka. Kad ir kaip pasitikinčiai besielgtume, visada atsiras dalykų, kuriuos norėtume savyje ar savo praeityje pakeisti.

Tačiau vieną gražią dieną tu sutiksi žmogų, kuris visa tai tavyje pamils.

Jam bus nusispjauti, kur ir kaip tu mokeisi. Net jei visai nesimokei jis vis tiek tave mylės. Mylės, nors nusprendei eiti nestandartiniu keliu, nors tau galbūt nuo jaunų dienų teko pačiai užsidirbti pragyvenimui.

Sutiksi žmogų, kuris nenorės taisyti tavo trūkumų ir silpnybių. Jis pastebės, kaip nusisuki nuo savo atspindžio veidrodyje, apkabins ir patikins, kad esi pati gražiausia. Jį žavės tavo kūnas toks, koks yra. Jam jis bus puikiausias visame pasaulyje.

Sutiksi žmogų, kuris neraukys nosies dėl tavo praeities. Nesakys, kad buvai kvaila. Nevers tavęs jaustis dar blogiau.

Šis žmogus mylės tave už visa tai, už ką tu savęs nemyli. Mylės tavo praeities klaidas. Dievins tavo pernelyg garsų juoką ir tai, kad suvalgai daugiau picos negu jis. Mylės, kai nervingai kramtai nagus ir mylės tavo neidealų, tavo nuomone, kūną.

O svarbiausia – jis kiekvieną dieną primins, kad esi verta save mylėti. Primins, kad vis dar esi mylima netgi po tiek metų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *