Galimos ilgalaikio susilaikymo pasekmės

Remiantis statistika, problemų ieškant antrosios pusės dažniausiai turi megapolių gyventojai, ir čia nėra nieko stebėtino, kadangi pašėlęs gyvenimo tempas tiesiog nepalieka jėgų papildomoms pastangoms, ieškant romantiškų santykių. Iš čia – didžiulis seksologų, psichologų ir kitų specialistų klientų srautas. Apie tai ir pakalbėsime.

Nereikalingas svoris

Ilgai neturint sekso, moteriai bet kokiu atveju būtina iškrova, o būdai, kaip sumažinti įtampą, ne visada naudingi organizmui. Labai dažnai stresas, kurio nepašalino seksas ar fizinis aktyvumas, yra paprasčiausiai užvalgomas. Jei toks elgesys tampa norma, svorio padidėjimas – tik laiko klausimas. Vyrams daug lengviau pavyksta atsikabinti nuo „gastronominio kabliuko”, ko negalima pasakyti apie moteris.

Nepasitikėjimas savimi

Kalbant apie psichologines problemas, žmonės, negalintys pasigirti reguliariu seksualiniu gyvenimu, dažniausiai skundžiasi sumažėjusia saviverte. Be to, problema visada slypi aplinkoje, kuri pradeda daryti spaudimą, jeigu nemato nuolatinio partnerio šalia mūsų. Tai gali būti ir artimi žmonės, ir draugai, kurie nelabai suvokia, kokį destruktyvų poveikį daro, komentuodami jūsų seksualinį gyvenimą, kuris yra absoliučiai ne jų reikalas. Kartu su netikrumu, atsiranda papildomas stresas, užplūsta nerimas, tokioje aplinkoje susitvarkyti intymų gyvenimą yra maksimaliai sudėtinga.

Atsiranda diskomfortas

Seksualinio gyvenimo stagnacija tam tikru būdu veikia fiziologiją. Ilgalaikis susilaikymas gali lemti, kad vos susiradę tinkamą partnerį susidursite su problemomis pačiame procese, kadangi organizmas jau atprato. Iš pradžių galite jausti diskomfortą ir netgi skausmą. Daugelis moterų skuba kreiptis į specialistą, manydamos, kad pradėjo vystytis kokia nors liga, nors iš tikrųjų tereikia šiek tiek palaukti, kol organizmas vėl persijungs į aktyvų seksualinį režimą, o tada diskomfortas savaime pradings iš jūsų gyvenimo.

Problemos su antrąja puse

Sąmoningas susilaikymas ne visada palankiai vertinamas partnerių. Labai dažnai tiesiog nesutampa seksualiniai ritmai, o jei, be viso to, kurį laiką atsisakote intymumo, nepaaiškinant priežasčių, poroje gali kilti gana rimtų konfliktų, net iki santykių nutraukimo.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *