Galvos odos šveitiklis – būtinas norint džiaugtis sveikais plaukais

Veido odos šveitimą daugelis moterų įtraukia į savo grožio rutiną, tačiau galvos odos šveitiklis – priemonė, kurią išbando ne kiekviena. Tačiau galvos odos šveitimas nėra speciali procedūra, kurios atlikimą galima patikėti tik profesionaliai kirpėjai, dirbančiai grožio salone. Pasirinkus tinkamą priemonę, nušveisti galvos odą lengvai galima ir namų sąlygomis.

Kokią funkciją atlieka galvos odos šveitiklis?

Galvos odos šveitiklis – plaukų priežiūros priemonė, kurios paskirtis – negyvos galvos odos ląstelių pašalinimas bei odos mikrocirkuliacijos suaktyvinimas, svarbus kalbant apie plauko aprūpinimą būtinomis medžiagomis. Reguliariai atliekamo galvos šveitimo rezultatas – ne tik išoriškai gražesni, gyvybingesni plaukai, bet ir efektyvi apsauga nuo slinkimo ar pleiskanojimo, o taip pat – riebalavimosi mažinimas.

Galvos odos šveitiklis – ne tik moterims, bet ir vyrams rekomenduojama priemonė. Ji bus itin naudinga turintiems riebius plaukus ir reguliariai atlikti galvos odos šveitimą. Esant riebiai galvos odai, negyvų ląstelių pasišalinimas tampa dar sudėtingesnis ir, poroms kemšantis, riebalavimasis dar labiau suaktyvėja. Neatliekant odos šveitimo, net ir brangiausi šampūnai nesuteiks pageidaujamo efekto.

Galvos odos šveitiklis: kaip pasirinkti tinkamiausią?

Šampūnai, atliekantys odos šveitiklio funkciją, kaukės, geliai, aliejai: kaip ir kitų plaukų priežiūros priemonių, taip ir odos šveitiklių lentynos (tiek realiose, tiek ir internetinėse parduotuvėse) lūžta nuo produktų gausos. Neabejotinai svarbiausia – produkto sudėtis. Galvos odos šveitiklis tepamas ant odos, tad reikėtų vengti abejotinos kilmės komponentų. Atkreipkite dėmesį ir į šveitiklio tekstūrą: granulės turėtų būti smulkios, priešingu atveju galimi odos pažeidimai.

Jei turite plaukų priežiūros priemonių gamintoją, kurio kosmetikos produktų poveikiu esate patenkinti, o ir dėl kokybės neabejojate, pasidomėkite, galbūt pastarasis gali pasiūlyti ir galvos odos šveitiklių. Profesionalių rekomendacijų vienos ar kitos plaukų priežiūros pasirinkimo klausimu gali pateikti ir jūsų kirpėjas. Žinoma, patarimų, atsiliepimų ir rekomendacijų taip pat galite rasti ir internete. Tiesa, prisiminkite, jog nėra vieno produkto, idealiai tinkančio kiekvienam. Tik išbandžius šią priemonę galima bus įvertinti, ar konkretus galvos odos šveitiklis yra tinkamas būtent jums.

Kaip naudojamas galvos odos šveitiklis?

Atlikti galvos odos valymą namuose yra greita ir paprasta. Tai puiki puoselėjamoji procedūra, kuri atgaivina plaukus. Jums nereikės jokio specialaus pasiruošimo ar priemonių, tiesiog pasirūpinkite galvos odos šveitikliu ir pasirenkite mėgautis atpalaiduojančiu galvos odos masažu.

Galvos odos šveitiklis turėtų būti naudojamas vadovaujantis rekomendacijomis, pateiktomis ant produkto pakuotės. Tačiau nepamirškite, kad galvos oda gali būti jautri, o plaukų svogūnėliai yra nedideli, tad reikėtų elgtis atsargiai – masažuokite odą pirštų pagalvėlėmis ir venkite naudoti nagus. Po šveitiklio naudojimo, plaukus reikia išplauti įprastai naudojamu plaukų šampūnu. Kruopščiai išskalaukite šveitiklio likučius.

Kaip dažnai reikėtų atlikti galvos odos šveitimą, priklauso nuo galvos odos tipo bei būklės. Esant riebiai galvos odai, procedūrą rekomenduojama atlikti bent kartą per savaitę. Normaliai galvos odai šveitimo pakaks kas 2-3 savaites, o sausiems plaukams – maždaug vieną kartą per mėnesį ar pusantro.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *