Geriausias būdas nulupti kietai virtą kiaušinį: šis būdas tikrai jūsų nenuvils

Kiaušinį išvirti lengva, tačiau sunkiau jį nulupti be lukšto likučių ir padaryti vientisą. Veiksmingiausią metodą radau išbandydamas.

Kiekvienas gali išvirti kietai virtus kiaušinius. Viskas, ko reikia, tai panardinti produktą į karštą vandenį ir virti apie 7-10 minučių, priklausomai nuo kiaušinio dydžio ir norimos konsistencijos.

Tačiau normaliai nulupti kiaušinį, kad jis būtų be lukštų ir liktų sveikas, yra kitas klausimas. Kartais pasitaiko, kad blogai nulupus kiaušinį tiesiog sunaikinama pusė kiaušinio.

Tačiau nenusiminkite, portalas Parade rašo, kad eksperimentuodami rado efektyviausią būdą, kaip greitai ir lengvai išvalyti kiaušinį.

Leidinio medžiagoje siūlomi 7 skirtingi būdai. Tačiau mus domina geriausias iš jų, kuris nugalėjo.

Taigi, prieš panardindami kiaušinį į šaltą vandenį (dauguma mūsų žino, kad būtent tai leidžia pakeisti temperatūrą iš karšto į šaltą, kad lukštas nepriliptų prie baltymo), turėtumėte jo apatinę dalį stuktelėti į kietą paviršių.

„Tiesiog trenkite kiaušinio dugną į stalą ar pjaustymo lentą, kad jis sudužtų, atsargiai apverskite kiaušinį ant šono, kol visame paviršiuje atsiras įtrūkimų, tada panardinkite kiaušinį į dubenį su vandeniu ir išvalykite”, – siūlo leidinio redaktorius.

Jame taip pat rašoma, kad jei esate įpratę kiaušinius šaldyti vadinamojoje „ledo vonelėje”, galite naudoti tą patį šaltą vandenį. Pagrindinis skirtumas, kad prieš atvėsindami kiaušinį jį palaistome.

„Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, pradėkite nuo kiaušinio dugno šluostymo. Tuo metu susidaro nedidelė oro kišenė, todėl lengviau atskirti lukštą”, – sako eksperimentatorius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *