Giminės energijos įtaka pinigams ir sėkmei

Nuo pat vaikystės tėvai tam tikrais žodžiais ir veiksmais užprogramuoja mums konkrečius apribojimus.

Auklėjimo procese, dar gilioje vaikystėje tėvai mus apdovanoja savo elgesio modeliais. Žinoma, tai daroma ne specialiai, ne iš piktos valios. Tėvai visiškai nuoširdžiai mus programuoja konkrečiais žodžiais ir veiksmais, visi tie signalai iš esmės skirti apsaugoti ir apginti mus nuo visko, kas gali atsitikti gyvenime blogo.

O realybėje tėvų skleidžiami signalai ne tiek gelbsti, kiek luošina. Vaikas nusprendžia klausytis visko, ką sako tėvai, ir laikytis jam pateikiamų taisyklių. Juk tai protingas sprendimas, mama ir tėtis blogo nepatars… Vaikas viskuo patiki. Tėvų propaguojami elgesio modeliai iš mūsų sąmonės sklandžiai persikelia į pasąmonę, ir ten įsitvirtina. Viso to rezultatas – įkaltos programos pradeda mums vadovauti, o mes apie jas jau net neprisimename…

Tėvams atrodo, kad toji jų diegiama „gyvenimo išmintis“ padės mums gyvenime, o realybė gaunasi šiek tiek kitokia.

Išvardinsiu populiariausius ir pavojingiausius tėvų signalus, kurie gali tapti visų jūsų nesėkmių gyvenime priežastimi.

Nebūk lyderis, „Būk kaip visi“, „Neišsišok“ ir kitos panašios frazės neduoda galimybės vaikystėje išreikšti save, o tai veda prie to, kad suaugusiame gyvenime šito jau automatiškai nesinori.

Nebūk sėkmingas. Labai dažnai tėvai nevalingai perteikia šį palinkėjimą frazėmis: „Tau vis tiek nepavyks“, „Tu to nepasieksi“ ir pan.

Nebūk savimi. Lygindami jus su kitais vaikais, suaugusieji dažniausiai atgraso nuo noro likti savimi ir nužudo jūsų individualumą.

Nedaryk. „Nedaryk to be mano leidimo“, „Neliesk“… Šios frazės negatyviai veikia jūsų savarankiškumą suaugusiame gyvenime.

Nepasitikėk. Tėvų frazė: „Niekuo nepasitikėk, visi aplinkiniai tave išduos“ atgraso nuo noro bendrauti su mus supančiais žmonėmis, todėl suaugus tai pasireikš itin mažu svarbių ryšių ir pažinčių skaičiumi.

Būtent šios frazės gali tapti jūsų kliūtimi kelyje į sėkmę.

Likite savimi ir nebijokite žengti žingsnio į priekį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.