Gražias žmonas irgi meta

Ketvirtį amžiaus dirbdamas šeimos psichologu, pastaruosius penkis metus stebiu didelius pokyčius šeimyniniuose santykiuose. Atsirado tokių tendencijų, kurių anksčiau išvis nebuvo arba jos buvo ne tokios pastebimos. Viena iš jų yra tokia: meilužėmis vis dažniau tampa ne tokios gražios moterys kaip žmonos. Sutikite, anksčiau būta labai aiškaus stereotipo: meilužė visada jaunesnė ir gražesnė nei žmona. Ir šis stereotipas buvo pagrįstas gyvenimo realijomis. Kitaip sakant, meilužės būtent tokios ir buvo.

Pastaruoju laiku į mano konsultacijas vis dažniau ateina tokios vyrus neištikimybe kaltinančios žmonos, kurių negražiomis pavadinti tiesiog neįmanoma. Buvo netgi grožio karalienių, išrinktų universitetuose, firmose, miestuose, regionuose. Joms gali būti ir 25 metai, ir 30, ir 40, tačiau jos neturi nereikalingo svorio, turi tobulas figūras, ilgas kojas, lanko sporto sales, švirkščiasi į visas įmanomas vietas botoksą, jos brangiai ir gerai apsirengusios, kai kurios lanko asmenybės ugdymo kursus, gali užimti solidžius postus ir turėti nuosavą verslą. Dauguma turi vaikų.

Trumpiau tariant, jos iš pažiūros turi viską, kas turėtų garantuoti šeimyninę laimę ir vyrų ištikimybę. Tačiau didžiausiam savo pasipiktinimui, jos anksčiau ar vėliau sužino apie vyro neištikimybę, o dar baisiau yra tai, kad seksu jų vyrai užsiima su moterimis, kurias tobulos gražuolės linkusios su panieka vadinti pilkomis pelytėmis, t.y. su paprastomis, eilinėmis, nieko neišsiskiriančiomis moterimis.

Gražios žmonos verkia mano kabinete ir vis iš naujo kartoja: „Na, pasakykite man – ką jis joje rado?! Juk ji yra niekas! Ne taip kaip aš!!! Kaip jis galėjo iškeisti mane, visą tokią ryškią, į tą nykią ir pilką ofiso žiurkę? Ir dar apipilti ją pinigais?! Organizuoti jai romantiką viešbučiuose! Vežiotis su savimi į užsieni?! O dar galiausiai ir apskritai pas ją išeiti!!! Kur ritasi šitas pasaulis? Ar vyrai jau galutinai iš proto išsikraustė? Aš savo vyrui stengiuosi, dietų laikausi, atrodau kaip saldainiukas, į mane gatvėje visi vyrai atsisuka ir siūlo susipažinti, aš žinau savo vertę! O jis tuo metu dulkinasi su kažkokia pilka pele? Kuri, iš visko sprendžiant, visai neseniai pražydo, kai tik mano vyras apibėrė ją pinigais? Bet juk vis tiek ji prastesnė už mane visais parametrais! Ką daryti, kaip toliau gyventi? O svarbiausia – kodėl apskritai vyksta tokie dalykai?!”

Prisipažinsiu atvirai – iš pradžių ir mane patį labai stebino tai, kas vyksta. Tačiau kadangi reguliariai tenka bendrauti su tais pačiais neištikimais vyrais, turinčiais iš koto verčiančio grožio žmonas, ši vyrų elgesio mįslė buvo įminta.

Kaltinti reikėtų visų pirma šiuolaikinę grožio industriją, kuri suformavo gražioms moterims ypatingą filosofiją, ir konkrečią moteriško elgesio psichologiją. Kai reklama kas 10 minučių tvirtina kažką panašaus į „Tu to verta”, „Visas pasaulis – tai podiumas”, „Kiekvieną sekundę būk nuostabi”, tai viskas baigiasi dviem labai pavojingomis gražioms moterims pasekmėmis.

Pirma. Pradėjusi vaikytis grožio, moteris labai greitai pamiršta, kam šis grožis apskritai turėjo būti skirtas. Ji pamiršta, kad grožis turi būti adresuojamas vyrams. Tiksliau, grožis reikalingas tam, kad sėkmingai ištekėtum už sėkmingo vyro ir laimingai gyventum su juo santuokoje. Moteris kažkuriuo momentu tai pamiršta, nustoja orientuotis į savo vyro skonį ir pradeda vaikytis įvairiausių abstrakčių mados standartų, be to, grynai moteriškų, vyrams visiškai nesuprantamų.

Rezultatas: daugybė šiuolaikinių vyrų, būdami pakankamai sėkmingi ir pasiturintys, kalba man, kaip psichologui: „Man šlykštu žiūrėti į tas išpūstas lūpas ir tatuiruotes, man nereikalingi jos priauginti plaukai ar blakstienos, pakeista nosis ir t.t. Tai jau ne mano žmona, tai kažkoks monstras, kažkokia nepažįstama pavojinga žiežula. Ji man svetima. Aš jos bijau. Aš net seksą jai baiminuosi siūlyti – tokia ji madinga. Man reikalinga mano normali žmona, graži, švelni, natūrali, kurią norisi priglausti. O šiaip aš išeinu su ja į viešumą kaip su išpuoštu rotveileriu, kuris išdidžiai dairosi į kitus šunis, o į šeimininką jam nusispjauti. Man norisi ją apsikabinti, norisi sekso, o ji tai grožio salone nuo ryto iki vakaro, tai mėnesį su akiniais vaikšto po plastikos, tai metus dantis statosi, tai blogai jaučiasi, tai dietos laikosi ir t.t. O štai meilužę, paprastą merginą iš darbo, tokią natūralią, galima ir paliesti, pasidžiaugti ja kaip moterimi, be jokios chemijos ir plastikos. Mano žmona visa aptepliota profesionalių kosmetologų kremais, o ta mergina tokia žavi, su tokiomis mielomis strazdanėlėmis… Ech… Tokia šiluma nuo jos sklinda…”

Įdomu, kad daugumoje šeimų su labai gražiomis, tačiau dirbtinai tą grožį „stiprinančiomis” žmonomis, vyrai tiesiai ir atvirai jų prašė: „Sustok, būk savimi! Man tu patinki tokia, kokia esi”. Tačiau žmonos neišgirdo, kadangi orientuojasi į kitų moterų nuomonę, o ne į savo vyrą. Viskas čia aišku ir labai gerai suprantama.

  • Perdėtas dirbtinis moteriškas grožis tampa permatoma ledine siena, kuri nutolina žmoną nuo vyro.
  • Ir galiausiai toji išpuoselėta Sniego Karalienė pralošia konkurencinėje kovoje paprastai merginai iš ofiso.

Antra. Susižavėjusios savo neregėtu ir neapsakomu grožiu, moteris staiga pradeda manyti, kad intymus gyvenimas su vyru įmanomas tik tada, kai jis to kokiu nors būdu nusipelnė: nuvedė į restoraną, padovanojo brangią dovaną, užpylė komplimentais ir t.t.

O jei viso to nėra, tai ir žmona nerodo jokios seksualinės iniciatyvos. Dar daugiau – gražios ir baisiai savimi besididžiuojančios moterys pradeda išsisukinėti nuo sekso su vyru net jeigu išvažiavo į brangų kurortą prie jūros, ar kai savaitgaliais jiedu lieka vieni be vaikų ir t.t. Meluoja apie skaudančią galvą, gulasi miegoti su vaikais, žiūri serialus, kol vyras užmigs ir panašiai. Tai labai pavojingas kelias, kuris sugriaus intymų gyvenimą netgi tose šeimose, kurios neturi jokių kitų problemų.

Jeigu žmona galvoja, jog vyras turi maldauti ir kaulyti iš jos sekso, labai greitai viskas baigsis tuo, kad pačiai žmonai teks maldauti ir kaulyti, kad vyras neišeitų pas kitą moterį, iš kurios nereikia nieko maldauti ir kaulyti.

O viskas dėl to, kad gražios moterys pradeda galvoti, jog vyrai skolingi ir privalo joms daugiau, nei jos pačios skolingos ir privalo vyrams, kurie, kaip taisyklė, labai gerai uždirba, smarkiai pavargsta ir trokšta namuose atsipalaiduoti su žmona vienoje lovoje, o ne žemintis, „užsidirbdami” seksą ar jo kaulydami. Paprasta mergina šiuo atžvilgiu atrodo žymiai pranašesnė už žmoną. Kuri lyg ir egzistuoja, tačiau faktiškai žmona jam ji tik formaliai, kadangi realiai jokio artumo ir intymumo nėra arba jis labai retas, arba visai ne toks, kokio vyrui norėtųsi. Vyrui, kuris tai moteriai sukuria komfortiškas finansines sąlygas, o ji paskui atsisako jam sukurti komfortiškas intymias sąlygas.

Šioje vietoje norėčiau priminti gražioms žmonoms, kad jeigu jų vyrai yra sėkmingi, tai sėkmingi jie bus ir intymiame gyvenime. Jeigu jie įprato surasti naujų alternatyvių kreditų, prekių ir paslaugų tiekėjų savo versle, tai anksčiau ar vėliau susiras alternatyvą ir lovos reikaluose, kad ir kokia graži žmona bebūtų.

Sakau žmonoms tiesiai šviesiai: „Vyrų mąstymas yra labai praktiškas ir pragmatiškas. Jeigu yra žmona, juo labiau – graži, reiškia, turi būti seksas. Jeigu nėra sekso, reiškia, žmona neatlieka šios savo funkcijos. Jeigu aš jos nemyliu, reiškia, išsiskirsiu. Jeigu jai, vargšelei, taip sunku gyventi šeimoje, kad nebe seksas galvoje, reiškia, reikia išvaduoti ją nuo šios naštos, palengvinti gyvenimą, išsprendžiant savo seksualines problemas su kitomis moterimis. Tomis, kurioms to reikia ir kurios šito nori. Iš meilės nusikankinusiai žmonai, taip sakant… O paskui iš „tiesiog sekso” su meiluže atsiranda ir meilė. Toliau – skyrybos ir nauja šeima. Kur deramai finansuojama buvusi meilužė, iš to džiaugsmo, kad tapo žmona, kartais pradeda kartoti savo pirmtakės klaidas.”

Iš čia ir išvada žmonoms, kurios deda didžiules pastangas likti gražiomis: „Tegu jūsų grožis būna papildytas praktišku priedu – aktyviu seksualiniu gyvenimu su jūsų vyru. Ir kuo dažniau, tuo geriau. Jei vyras negali kažkur nuvažiuoti savo limuzinu, kurį gaila būtų sugadinti prastame kelyje, jis persės į kokią nors paprastesnę mašiną. Lygiai taip pat jis spręs ir problemas seksualiniame gyvenime, jeigu parodysite, jog jis jums nereikalingas. Būtent jūsų požiūris ir elgesys gali apsaugoti jus nuo visų tų tragedijų, kurių pastaruoju metu vis daugiau ir daugiau. Apsaugos tai ir nuo smūgio jūsų moteriškai savimeilei”.

Tikiuosi, pakankamai suprantamai išdėsčiau situaciją ir keletą būdų jai spręsti. Būkite natūrali ir seksuali su savo vyru. Jeigu norite būti graži, bet nenatūrali, būkite vyrui dvigubai seksualesne. Kitaip liksite tiesiog gražia. O visa kita atiteks kokiai nors kitai, žymiai paprastesnei moteriai. Galbūt ir paprastesnei, galbūt ne tokiai prašmatniai, tačiau MOTERIAI. Kuri pabrėžia savo moteriškumą ne priaugintais plaukais ar pripumpuotu biustu, o savo moterišku elgesiu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *