Gydytojai įvardijo veiksmingus būdus, kaip išmokti valgyti daugiau vaisių ir daržovių

Tik nedaugelis žmonių laikosi gydytojų nustatyto minimalaus 400 g vaisių ir daržovių kiekio per dieną. Beje, į šį kiekį neįeina maisto produktai, kurių sudėtyje yra krakmolo. Vis dėlto, vaisių ir daržovių įtraukimas į įprastą mitybą yra labai svarbus. Būtent šie maisto produktai leidžia pagerinti jūsų sveikatą ir išlaikyti puikią figūrą.

Kaip išmokti valgyti daugiau vaisių ir daržovių?

Sužinokite naujų receptų

Jei laikytis tradicinės lietuviškos virtuvės, kurią paveldėjome iš savo protėvių, vaisiai ir daržovės buvo retai vartojami.

Bulviniai blynai ir keptos bulvės jokiu būdu neatitinka sveiko maisto apibūdinimo. Todėl verta ieškoti naujų receptų, kurių pagrindą sudaro daržovės ir tinkama mityba.

Daugelis receptų jums bus tikras atradimas!

Įsigykite elektrinį maišytuvą kokteiliams

Lengviausias būdas padidinti vitaminų ir antioksidantų kiekį organizme – pasigaminti kokteilį. Įprastas maišytuvas ne visada gali atlikti šią užduotį, todėl verta įsigyti atskirą elektrinį galingą prietaisą.

Kasdien gerdami gerai paruoštą kokteilį galėsite pastebimai sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti savo sveikatą.

Netaupykite

Kai kurie žmonės neperka daug sveikų vaisių ir daržovių, nes jie yra brangūs. Tačiau pirkdami nesveikas dešras, raudoną mėsą ir kitus nesveikus maisto produktus žmonės visiškai netaupo pinigų.

Geriau investuokite į savo sveikatą ir atsisakykite pusfabrikačių, o vietoj jų daugiau vartokite avokadų ir ananasų.

Įsidėkite užkandžių

Daugelis žmonių darbe, kai būna alkani, valgo nesveiką maistą. Specialistai rekomenduoja įsidėti vaisius ir daržoves, kurie puikiai tiks gardžiam užkandžiui.

Jie bus daug sveikesni už sausainius, džiūvėsėlius ir kitus greitai įsisavinamus angliavandenius.

Pripraskite prie sveikų garnyrų

Ekspertai mano, kad virtos daržovės yra idealus garnyras prie mėsos, paukštienos ir žuvies. Jas galima virti garuose, kepti orkaitėje arba troškinti.

Toks įprotis turės puikų poveikį jūsų sveikatai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *