Į ką aš panašus? Šiek tiek apie genetiką

Genetika – tai mokslas, tiriantis paveldimumo ir organizmų keitimosi dėsningumus.

Tai štai:

Intelektas nepersiduoda iš tėvo sūnui. Jeigu jūs genijus, jūsų sūnus nepaveldės jūsų genų.

Idiotizmas nepersiduoda iš tėvo sūnui. Jeigu esate visiškas kretinas, sūnus nebus lygiai toks pat idiotas kaip jūs. Su kuo ir sveikiname.

Intelektas iš tėvo gali persiduoti tik dukteriai. Ir ne visas, o tik pusė.

Intelektą vyras paveldėti gali tik iš motinos, kurį ji, savo ruožtu, paveldėjo iš savo tėvo.

Genijų dukterys maždaug per pusę kvailesnės už savo tėvus, tačiau jų sūnūs bus genijais. Jeigu moters tėvas kvailys – dukra paveldės pusę tėvo kvailumo.

Dėl to genialių moterų praktiškai nepasitaiko, kaip nebūna ir šimtaprocentinių idiočių. Užtat vyrų genijų ir vyrų idiotų – nors vežimu vežk. Iš čia ir ištisos kartos nevykėlių girtuoklių, vienišų motinų bei Nobelio laureatų (beveik visi vyrai).

Išvados vyrams

Kad galėtumėte prognozuoti savo sūnaus sugebėjimus – žiūrėk į žmonos tėvą. Jeigu jis akademikas, sūnus irgi gims nekvailas, švelniai tariant.

Dukra paveldės pusę tavo gabumų. Tačiau ir pusę tavo kvailumo. Savo intelektu ji bus artimesnė tau. O jos sūnus, tavo anūkas, gaus visus tavo protinius pajėgumus. Nori protingos kartos – svajok apie dukterį.

Savo protą tu paveldėjai iš mamos. O jei tiksliau – iš senelio.

Išvados moterims

Tavo sūnaus protas – tavo tėvo, savo senelio kopija ir barti jį, kad “tu toks pats debilas, kaip ir tave padaręs tėvas” – ne visiškai teisinga.

Tavo dukra savo išsiauklėjimu bus tokia kaip tu, o pagal protą – kaip tėvas, tavo vyras. O jos sūnūs taps jūsų vyro, savo senelio intelekto kopijomis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *