Į ką būtina atkreipti dėmesį susipažinus su vyru

Originalas

Jūs – daili moteris, jis – velniškai patrauklus vyras. Kai žiūrite vienas į kitą, tarp jūsų laksto elektros iškrovos. Ir štai – jūs jau ruošiatės pirmajam pasimatymui, su jauduliu spėliodama, kas vyks po to. Tačiau net ir didžiausias romantinis apsvaigimas neturėtų tapti kliūtimi šiokiai tokiai blaiviai analizei. Štai – 5 dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį per pirmąjį pasimatymą su vyru.

1. Tai tik flirtas, ar galimi ilgalaikiai santykiai?

Net ir per patį pirmą susitikimą verta pabandyti suprasti, kiek sutampa jūsų požiūriai į romantiškus santykius. Iš anksto pabrėžiame, kad „teisingų“ ar „neteisingų“ pozicijų ar skonių šiuo klausimu nėra – jums tiesiog reikia išsiaiškinti, ar esate tame pačiame „dažnyje“.

Tai jokiu būdu nereiškia, kad galima kamantinėti apie buvusius santykius ar analizuoti šeimos ir santuokos vertybių klausimą. Jums tereikia lengvai prisiliesti prie šios temos, pavyzdžiui: „Pastaruoju metu daug mano pažįstamų sulindo į pažinčių svetaines, aktyviai leidžiasi į trumpalaikes pažintis. O aš, tiesą sakant, nežinau, ką apie tai manyti…“ Taip jūs netiesiogiai išdėstysite jam savo poziciją ir galėsite įdėmiai išklausyti, ką ir kaip jis jums į tai atsakys.

2. Kaip jis kalba apie moteris?

Visai nesvarbu, apie kokias konkrečiai moteris – koleges darbe, pažįstamas, praeives gatvėje, tolimas giminaites ar savo buvusią žmoną. Bet be galo svarbu, kaip jis apie jas kalba. Jeigu jo pasakojimuose išlenda vulgarios frazės ar tokie epitetai, kaip „tos vištos“, „šita bjaurybė“, „na, kaip visos tos durnės“ – bėkite neatsigręždama.

Tačiau priešingas, regis, susižavėjimo kupinas ir pataikūniškas komplimentas „tu ne tokia, kaip visos kitos merginos“, taip pat negarantuoja, kad vieną netikėtą akimirką jo akyse neatsidursite „visų kitų“ kategorijoje. Čia mažų mažiausiai reikėtų patikslinti sąvoką „visos“ – kokios, jo manymu, jos yra?

3. Kaip baigėsi jo ankstesnis romanas?

Visų pirma būtina įsitikinti, ar jis iš tiesų jau pasibaigė. Jeigu atsakydamas į šį paprastą ir tiesų klausimą jūsų pašnekovas išleidžia sunkų atodūsį, pradeda liūdnai dairytis į lubas ar ištaria ką nors panašaus į „na, visa tai labai sudėtinga“, triskart pagalvokite, ar verta tęsti santykius ant tokio netvirto pagrindo.

Jeigu romanas baigėsi išsiskyrimu, suprantama, lengvas jis jokiu atveju nebuvo. Bet, kad žengtum į priekį, reikia mokėti nubraukti brūkšnį ir nevilkti paskui save buvusių sunkumų į naujus santykius. Bent jau jums to visiškai nereikia.

4. Koks jo požiūris į tai, kas svarbu jums?

Galbūt jūs aktyviai kovojate su pasauliniu atšilimu, rūpinatės mažomis Australijos tautelėmis ar saugomomis grybų rūšimis? Tuomet geriausia iš karto savo naujajam pažįstamam papasakoti apie savo įsitikinimus ir interesus. Galbūt jie jam nepadarys įspūdžio, tačiau jis bent jau įsivaizduos jūsų prioritetus ir principus. Gali būti, kad jis toje srityje atras dėl savęs ką nors naujo, o gal apskritai jumyse įžiūrės giminingą sielą.

Bet neatmestina galimybė, kad jis jūsų tiesiog nesupras – ir viskas tuo pasibaigs. Tačiau tai tik į gerą – nejaugi įmanoma kurti santykius su žmogumi, kuris abejingas tam, kas svarbu jums?

5. Kaip jo reikalai darbe?

Jeigu jis neištiesdamas nugaros dirba 8 dienas per savaitę ir 25 valandas per parą, gana daug šansų, kad jūsų santykiai nebus nei itin artimi, nei itin romantiški. Gali būti, kad kaip tik apie tokius jūs ir svajojote – tačiau tai reikia žinoti.

Ir priešingai – galbūt jis neturi jokio darbo, neturėjo anksčiau ir nepanašu, kad turės ateityje. Šiuo atveju neblogai būtų pasitikslinti, kas toks prieš jus – tyros sielos poetas, kuriam svetima visa, kas žemiška, ar žmogus su kol kas jums nežinomomis, bet visiškai žemiškomis problemomis?

Bet kuriuo atveju, verta apie tai pasikalbėti. Juolab, kad vyrams paprastai būna malonu, kai moteris nuoširdžiai domisi tuo, kuo jie užsiima. O jeigu vyras sugebės apie šitai įdomiai ir uždegančiai pasakoti – bus tiesiog puiku!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.