Idealus vyras svajingos moters akimis

Šeima ir namai – oazė, kurioje du žmonės jaučiasi komfortiškai, kur galima abstrahuotis nuo pasaulio šurmulio. Kiekvienas poros narys savaip įsivaizduoja idealų partnerį. O jeigu moteris iki šiol vis dar ieško sau skirtojo, tai nuodėmė būtų nepasvajoti…

Taigi… Mūsų svajotoja patogiai įsitaisė krėsle, užmerkė akis ir leidosi į svajonių pasaulį.

Jos manymu:

Idealus vyras turi būti jaunas, patrauklaus veido, aukštas, galintis pasipuikuoti senovės graikų atleto figūra. Jam nereikia užsiimti sportu, nes jis jau gimė toks tobulas. Vyras jokiais būdais neturi nieko nutuokti apie savo išvaizdos privalumus.

Jis labai protingas, žino viską pasaulyje. Gali sukonstruoti amžinąjį variklį iš po ranka pasipainiojusių gelžgalių ir lentgalių. Tuo pat metu jis labai kuklus ir laiko savo žmoną protingesne už save.

Vyriškio meilė žmonai amžina ir permanentinė. Jį apima neapsakomas ir neaprašomas susižavėjimas, nuo kiekvieno jos žodžio ir žvilgsnio. Jokie beprotiški žmonos poelgiai nepajėgūs išklibinti to gilaus jausmo.

Lovoje jis super Kazanova: visada viskam pasirengęs, o kaip tasai “viskas” pasibaigia, nenusisuka į sieną, burbtelėjęs “Labanakt”.

Idealus vyras dievina jos mamą, klauso visų jos patarimų, visokeriopai demonstruoja dėmesį ir pagarbą. Jo paties mama apskritai nesirodo horizonte, egzistuoja kaip abstraktus reiškinys.

Į jos bičiules vyras žvelgia filosofiškai, negalėdamas suprasti, kodėl jo nuostabi žmona turi tokias apgailėtinas drauges.

Idealus sutuoktinis – svarbiausias maitintojas šeimoje. Jis gerai uždirba. Dosniai dovanoja dovanas ir gėles. Kiekvienais metais organizuoja prašmatnias keliones į užsienį. O kassavaitiniai žygiai į restoranus – puiki šeimos tradicija.

Jis kasdien švaistosi komplimentais apie žmonos apsirengimą, jos išvaizdą, apie tai, koks puikus jos skonis.

Idealus partneris pasižymi išsiauklėjimu ir delikatumu. Jis visada žino, kada geriau dingti žmonai iš akių, kada atnešti kavos į lovą, kada apklostyti žmoną jaukiu pledu, jeigu ji sužvarbo.

Pats maloniausias dalykas vyrui – bendrauti su mylima moterimi. Pokalbių temos pačios įvairiausios, pradedant kulinariniais receptais, baigiant išsivadavimo revoliucijomis Afrikoje.

Jis – geras tėvas. Visą savo laisvalaikį skiria vaikams, vedžioja juos į zoologijos sodą, teatrus, krepšinio varžybas. Ir tai labai puiku, kadangi žmona turi begalę neatidėliotinų reikalų, kuriais gali užsiimti, kol vyras su vaikais.

Idealus vyras turi turėti geras rankas, kad pataisytų visą namuose esančią sudėtingą buitinę techniką.

Jis moka kelias kalbas, dėl to bet kokia kelionė į užsienį su žmona jam yra neapsakomas malonumas.

Vyro nuotaika visada stabili, jis niekada nepyksta. Jis niekada neserga. Jis nerūko, saikingai išgeria kompanijoje, bet niekada negirtėja. Jis praktiškai neturi trūkumų ir ydų. Vienintelė silpnybė – galinga meilė savo žmonai.

Tuo pat metu jis turi tvirtą charakterį, visada linksmas, žmona jaučiasi už jo kaip už mūro sienos. Idealus vyras gerai išauklėtas, visada įsiklauso į žmonos nuomonę…

Šioje vietoje mūsų svajotoja staiga atsipeikėja, išgirdusi virtuvėje klaikų kniaukimą. Ji atveria akis: rojiška oazė pasirodė esanti viso labo miražu. Bute iš vyriškos lyties atstovų gyvena tik katinas Pūkis, kuris dabar reikalauja jam priklausančios žuvytės iš šaldytuvo. Giliai atsidususi, moteris kiūtina į virtuvę…

O dabar rimtai. Turiu jums dvi naujienas: vieną gera, kitą blogą. Pradėsiu nuo blogos. Mūsų romantiška svajotoja rizikuoja likti su Pūkiu visam likusiam gyvenimui, fantazuodama apie Princą ant balto žirgo.

Gera naujiena. Visi, kas turi šeimyninio gyvenimo patirties, tikriausiai pastebėjo, kad bėgant metams tampame labiau tolerantiški. Atsisveikinę su jaunyste, suprantame, kad grafas Montekristas neegzistuoja. O susirasti vyrą, kuris be viso kito dar ir dirbtų virtuvėje – neįgyvendinama svajonė. Kažkuriuo momentu moteris pagaliau suvokia, kad idealių vyrų gamtoje nėra. Guodžia tik viena mintis: “Mano draugių vyrai dar prastesni. Galbūt maniškis kada nors atsipeikės ir taps tokiu, kokį norėčiau jį matyti!”

Nesiguoskite beprasmiškais lūkesčiais. Atminkite viena: jeigu vyras laiku pastebėjo perdegusią lemputę ir savo rankomis įsuko naują – tai jau nedidelė pergalė. Jeigu jis iki šiol pamena jūsų gimtadienį ir parengė dovaną – jis jau pusiaukelėje link jūsų idealo. O jeigu jis atsisakė žvejybos su draugais ir praleido išeigines su vaikais – esate laimingiausia moteris pasaulyje.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *