Infantilumas neseksualus

Kalba eina ne apie išorišką infantilumą – jis kaip tik kai kuriuos vyrus ir traukia, gundo, vilioja. Kalba eina apie vidinį infantilumą.

Štai eina ryte gatve mergina, kurios išvaizda aiškiai byloja, jog vakar turėjo pasimatymą, o dabar grįžta namo visa tokia nelaiminga. Aukštakulniai bateliai, vakarinė suknelė, nuvarvėjęs akių tušas, patinęs veidas, ant galvos irgi ne visiška tvarka… Tokios merginos primena stalą su maisto likučiais sekančią dieną po šventės.

Dažniausiai atrodo nelaimingos, tarsi mažas vaikas, kuris galvojo, kad jam padovanos dviratį, o padovanojo saldainį.

Tai reiškia, kad mergina ėjo į pasimatymą, turėdama planų ir lūkesčių – kad atsibus ryte žmogaus glėbyje, žmogus mylės ją visą gyvenimą, rūpinsis ja. O jis ryte paprašė ją eiti namo.

Infantilumas. Nesugebėjimas adekvačiai savęs vertinti, nemokėjimas suprasti ir priimti kito žmogaus norų. Perdėti lūkesčiai. Nors gal tai ir ne infantilumas, vaikai paprastai būna žymiai protingesni.

Greičiausiai tai tiesiog kvailumas, susimaišęs su primityviu gudrumu ir troškimu apgauti. Tokie žmonės tikriausiai labai mėgsta loterijas ir baisiai pyksta, jei pralošia. Aš juk nusipirkau loterijos bilietą – stengiausi. Aš juk tokia graži: pasipuošiau, šukuoseną pasidariau – stengiausi.

Kiekviena prekė turi savo kainą. Jeigu kaina adekvati – prekę nupirks. Jeigu užkelta – pats tuo daiktu ir naudokis. Kvaila pykti ant pirkėjo, kuris nenori pirkti prekės už tavo nustatytą kainą.

Santykiuose veikia panašūs dėsniai. Tik čia veikia natūralūs mainai – mes keičiamės pasitenkinimu, malonumais. O jei neturi ko pasiūlyti ar užkeli pernelyg didelę kainą už tai, ką siūlai, tai ant ko šiuo atveju pykti? Teisingai. Tik ant savęs.

Pradėti santykius su infantilia moterimi yra tas pats, kas pasisamdyti vairuotoją, kuris praktiškai nemoka vairuoti. Galbūt vieną kartą jo paslaugomis ir pasinaudosi, kad jis tave girtą namo iš restorano parvežtų. Tačiau vargu ar jis gali tikėtis gauti nuolatinį darbą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *