Internetinė televizija: kodėl verta užsisakyti?

Jau seniai praėjo tie laikai, kai žmonės televizorius žiūrėdavo su palydovinėmis lėkštėmis, gaudydavo ryšį su antenomis ir nuolat būdavo nepatenkinti prastai transliuojamomis televizijos programomis.

Visiems puikiai pažįstama kabelinė televizija gyvavo daugybę metų. Namuose nuolat šmėžuodavo įvairūs kabeliniai laidai, kurie buvo jungiami arba prie televizoriaus arba prie priedėlio. Tiesa, ši televizija ir dabar dar dažnai pasirenkama Lietuvoje.

Bet po truputį ją jau išstumia kita naujovė. Šiais laikais daugelis gyventojų pritaria, kad pati patogiausia tai – internetinė televizija.

Kaip ten bebūtų, televizija reikalinga daugeliui, todėl kuo greičiau įsidiegsite visas naujoves – tuo lengvesnis gyvenimas namuose lauks. Paprastai tariant, internetinė televizija – tai vaizdo ir garso įrašų perdavimas per televizorių internetu. Tam būtinai reikalingas išmanusis televizorius, kitaip dar vadinamas „Smart TV“.

Kodėl verta rinktis internetinę televiziją?

Pats didžiausias privalumas, kurį suteikia ši šiuolaikinė televizija – tai galimybė ją stebėti ne tik televizoriaus ekrane, bet ir kompiuteryje, planšetėje ar net mobiliajame telefone. Svarbu, kad tik būtų palaikomas interneto ryšys.

Internetinė televizija siūlo žymiai platesnį paslaugos spektrą, nei kabelinė televizija. Pavyzdžiui, užsisakius internetinę televiziją, jūs galėsite matyti ne tik visiems prieinamus lietuviškus kanalus, bet ir užsienio. Taip pat turėsite prieigą prie žymių filmų, serialų ar tv laidų.

Išmanioji televizija neįpareigoja jūsų tam tikromis valandomis sėdėti prie televizoriaus ir laukti, kol prasidės jūsų mėgstamas serialas. Su šia paslauga jūs galėsite bet kada ne tik atsisukti jums svarbius, jau parodytus įrašus, bet ir juos įsirašyti, paspausti pauzę, jeigu trumpam išeinate ir toliau vėl tęsti peržiūrą. Televizoriaus stebėjimo procesą ir savo poreikius jūs reguliuosite patys individualiai.

Tai pats šiuolaikiškiausias ir patogiausias televizijos turėjimas visur, kur tik bebūtumėte. Internetinę televiziją, galite pasijungti net ir būdami išvykę. Svarbu turėti prieigą prie interneto.

Jeigu vasaromis dažnai gyvenate, pavyzdžiui, sode, jums nereikia turėti atskiros televizijos namuose ir sode. Tereikia turėti du išmaniuosius televizorius ar tiesiog kompiuterius ir už tą pačią kainą televiziją galėsite stebėti iš skirtingų vietų. Tai padeda sutaupyti nemažai pinigų.

Internetinė televizija šiuo metu siūloma labai palankiomis kainomis. Jei jau žvelgti į rinką, tai kaina tikrai nėra brangesnė, nei kabelinės televizijos. Paprastai išmanioji kaip tik yra pigesnė, o siūlomi paslaugos privalumai atsiperka labai greitai.

Jeigu nesate tikri, ar jūsų televizorius yra išmanusis, ar galbūt turite kitokių klausimų, susijusių su internetinės televizijos paslauga, siūlome susisiekti su šios paslaugos tiekėjais. Galite būti tikri, kad konsultantai tikrai jums atsakys į visus iškilusius klausimus labai maloniai ir dar papildomai patars, kokį televizijos planą rinktis. Jeigu žiūrite tik lietuviškus kanalus – kaina bus pigesnė. Jeigu norite turėti prieigą prie naujų filmų videotekos – sumokėsite šiek tiek daugiau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *