„Ir trinti nereikia“ – riebalai, nešvarumai ir apnašos nuplaunami akimirksniu. Naminis tirpalas, po kurio mikrobangų krosnelę plauti lengva ir paprasta

Greitai ir švariai. Išvalykite mikrobangų krosnelę per 5 minutes

Gaminant ar šildant maistą, ant mikrobangų krosnelės sienelių ir durelių atsiranda purslų ir lašelių, net jei šildomą ar ruošiamą maistą kuo nors uždengiate. Ir jeigu pačią judančią dalį su maisto likučiais galima nuimti ir nuplauti, tai vidinį paviršių nuvalyti šiek tiek sudėtingiau.

Yra daug būdų, kaip greitai išvalyti mikrobangų krosnelę. Sau aš susiradau optimaliausią ir nereikalaujantį daug išlaidų. Skubu pasidalinti su jumis.

Ko mums prireiks?

Kad išvalytume mikrobangų krosnelę, mums reikia paprasčiausių dalykų ir ingredientų:

  • gilios lėkštės ar dubens (stiklas, keramika);
  • vandens – 400-500 ml.;
  • acto – 2 valgomuosius šaukštus;
  • citrinos – ¼ vnt.;
  • indų plovimo kempinės;
  • medvilninio audinio – šluostės, skudurėlio.

Jeigu neturite šviežios citrinos, galite ją pakeisti 1-2 valg. šaukštais citrinos rūgšties miltelių.

Procesas

Į nedidelį dubenėlį supilkite vandenį – maždaug 400-500 ml. Tai 1,5-2 stiklinės. Įpilkite acto. Išspauskite citrinos sultis. Galite tiesiog paspausti vaisių arba išspausti sultis naudodami metalinę šakutę. Įstatome ją į minkštimą ir kelis kartus prasukame, spausdami žievelę.

Citrina – labai agresyvus komponentas. Jis ne tik pašalins acto kvapą, bet ir visa tai, kas yra ant mikrobangų krosnelės sienelių. O ir pats kvapas, panaudojus, bus labai malonus.

Į mikrobangų krosnelę statome indą vandens su mūsų ingredientais. Įjunkite krosnelę. Pakaks vos 3 minučių darbo visu galingumu.

O paskui tiesiog pratrinkite visą paviršių indų plovimo kempinėle.

Viskas labai lengvai atšoka ir nusivalo. Jei mikrobangų krosnelė nėra per daug nešvari, šio laiko pilnai pakaks. Jeigu ilgai nevalėte, o maisto likučiai, riebalai ir purslai yra pakankamai stiprūs, vandenį su citrina ir actu kaitinkite 5-7-10 minučių. Tiesiog pažiūrėkite į krosnelės būklę. Bet geriau visgi neapsileisti iki ypač stipraus užterštumo – tada viską išvalyti bus daug lengviau.

Paviršių nuvalome drėgna kempine arba bet medvilniniu skudurėliu. Po to vėl galima sausai nušluostyti. Ir palikite džiūti 10 minučių, atidarius dureles.

Nepamirškite nuvalyti ir mikrobangų krosnelės viršaus, kad ji ilgiau išliktų švari ir džiugintų akis. Kol vanduo šiltas, galite naudoti ir jį – sudrėkinkite krosnelės išorę, palikite porai minučių. Tada nušluostykite kempine ar audiniu. Ir tegul jūsų švari ir graži įranga džiugina jus kiekvieną dieną.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *