Ironiškai: „Grįžk, aš viską atleisiu”

Paliko mergina? Kankiniesi? Labai gaila, bet greitai tai praeis ir tu vėl gyvensi normalų laimingą gyvenimą.

Tačiau yra būdų ištęsti kančias, galbūt netgi visam gyvenimui, ir daugiau ne tik nebegrąžinti pražuvusios meilės, o apskritai nebeužmegzti jokių santykių. Niekada.

Dėl to jūs turite įsikalti į galvą, kad tai buvo paskutinė mergina planetoje, kuri per savo kvailą galvą sutiko su jumis draugauti ir kurti santykius, bet paskui persigalvojo ir pabėgo.

Jūs kažko pernelyg ramūs. Pradėkite panikuoti. Nesigauna? Pamėginkite užsidaryti kambaryje, atjungti telefoną ir internetą, pasistatykite priešais save jos nuotrauką ir kartokite: „Kaip ji galėjo mane palikti? Kaip?! Tai neteisinga. Juk aš dariau dėl jos viską. Na, gal ne viską, bet ji juk turi galvoti, kad viską. Aš neštversiu išsiskyrimo. Aš nevykėlis”. Visa tai pakartokite 150 kartų. Paskui prasidės panika ir viskas klostysis kur kas linksmiau.

Puikus būdas visam laikui užstrigti šioje situacijoje – sunaikinti pagarbą pačiam sau. Svarbu, kad jus nustotų gerbti ne tik ji, aplinkiniai, bet ir jūs pats. Dėl to reikia daryti štai ką. Sėdėkite ir laukite, kol jai staiga kažko iš jūsų prireiks. Jeigu tai pagaliau atsitiks, iškart meskite visus reikalus, kad ir kokie jie bebūtų svarbūs, ir lėkite paknopstomis pas ją. Niekas taip nežudo pagarbos, kaip viską mesti vardan kokios nors jai visiškai nereikalingos nesąmonės. Taupykitės pinigus, dovanokite brangias dovanas. Ir, žinoma, seksas. Svajoti apie seksą su ja. Daryti užuominas, maldauti ir nieko negauti.

Kai tik ji parodys bent mikroskopinį susidomėjimą, kaip jums einasi ar kaip dabar jaučiatės, arba kodėl taip apgailėtinai atrodote, kad net norisi apkabinti ir verkti iki ryto – tučtuojau pakeiskite taktiką. Grubiais žodžiais ir ryžtingais veiksmais pademonstruokite savo aiškią poziciją. Jėga. Tiktai grubi fizinė jėga ir įgimtas akiplėšiškumas padeda pasiekti sėkmę. Pasirodykite visu gražumu, kaip tikras chamas. Ir kuo dažniau.

Jei staiga kol jūs lindėjote užsidaręs kambaryje, ji kažką susirado, reikia skubiai veikti. Jei staiga nauji santykiai jai nepatiks – ji panorės grįžti pas jus. O šito mes kaip tik ir negalime leisti. Dėl to – kas kontroliuoja informaciją, tas valdo situaciją. Tučtuojau pasistenkite susitikti su savo buvusia ir smulkiai išklausinėkite apie jos naujus santykius. Atminkite, jūsų uždavinys – padėti jai susikurti naujus santykius. Daugiau patarinėkite, bet stenkitės ir ją išklausyti. Puikiai suveikia frazė:

-Oi koks niekšas! Kaip jis galėjo su tavimi šitaip pasielgti? Bet žinai, aš manau, kad viskas dėl to, jog jis labai stipriai tave myli.

Stenkitės rengti tokius pasisėdėjimus su pasikalbėjimais reguliariai. Yra šansas, kad vieną gražią dieną ji iš kategorijos „buvęs vaikinas” perkels jus į kategoriją „dabartinė draugė” o tai – šimtaprocentinė sėkmė. Atgal grįžti į vyriškio kategoriją jau nebeįmanoma.

Pasirūpinkite užnugariu. Pasitelkite giminaičius, jos drauges, draugus, kaimynus, žodžiu, visus, ką sugebėsite įkalbėti, kad paagituotų už jus nemokamai. Nes, kaip žinia, dirbti veltui – tai veltui dirbti. Jūsų užverbuoti jos giminaičiai darbuosis atbulomis rankomis. Yra šansas, kad jeigu užknisite juos galutinai, tai jie galutinai palaidos visus šansus ją susigrąžinti. Ko ir siekėme.

Frazę, kad dėl išsiskyrimo kaltos abi pusės, sugalvojo žmonės, kurie siekia suversti atsakomybę po lygiai abiem partneriams. Tai kažkas panašaus į komunistinę lygiavą ir su realiu gyvenimu neturi nieko bendro. Jūs. Dėl visko kalti jūs ir tiktai jūs. Jeigu jūs būtumėte bent lašelį tobulesnis už virtuvės taburetę – jūsų niekada gyvenime nepaliktų. Jūs to nusipelnėte. Išgerkite savo taurę iki dugno. Spjaukite į veidą uraganui, kurio pavadinimas „Koks neteisingas šis pasaulis”. Na, bent jau pasistenkite kiek galima dažniau pajausti tą saldų kaltės jausmą.

Neleiskite sau džiaugtis ar netgi šypsotis, kai susitinkate. Moterys – labai smalsios ir jautrios būtybės. Jai gali kilti noras sužinoti – kodėl paliko jus ji, o šypsotės ir džiaugiatės – jūs. Gedulas. Tik tamsus gotiškas gedulas gali atbaidyti ją, kad neuždavinėtų klausimų. Kuo daugiau sielvarto. Dar daugiau sielvarto! Veidas turi atspindėti fundamentalią depresiją ir pasaulinio masto liūdesį.

Neleiskite kabinti makaronų sau ant ausų. Kartais jūsų vėjavaikė buvusioji gali ateiti ir pradėti uždavinėti provokacinius klausimus. Ar gerai jums buvo su ja? Ar negalvojote viską susigrąžinti? Ir apskritai – kaip jums einasi ir ar negalėtumėte pavežėti jos mamos į gretimą miestą? Atsisakymas kalbėti su savo buvusia drauge gali sukelti nenuspėjamas pasekmes. Ji gali iš naujo jumis susidomėti. Dėl to išmokite stebuklingą atbaidantį užkeikimą:

„Sugrįžk, aš viską atleisiu” (sakyti reikia greitai, aiškiai, žvelgiant tiesiai į akis, išraiškingu balsu. Šia fraze reikia atsakyti į kiekvieną jos pasiūlymą).

-Labas, na, kaip tu be manęs? Turbūt liūdi?

-Sugrįžk, aš viską atleisiu.

Arba:

-(žaismingai) Klausyk, pas mane kompiuteris nusmigo – gal pažiūrėtum kaip senas draugas?

-Sugrįžk, aš viską atleisiu…

Ir taip toliau. Pasitreniruok prieš veidrodį pradžiai. Būtinai pasistenk pasimatyti su ja rytojaus dieną. Susitikęs – apsiverk. Garsiau ir graudžiau apsiverk, nesigėdink. Pasakyk giliu balsu: „Ko gi tu mane kankini, aš gi numirsiu be tavęs. Pažvelk į ją ašarotomis akimis. Galima atsiklaupti ant kelių. Nes kitaip yra šansas, kad ji gali vis dėlto kada nors sugrįžti.

Ir pabaigai. Užkeikimai gali nesuveikti. Veido išraišką interpretuoti galima įvairiai. Iššauk kontrolinį šūvį. Visus čia išvardintus punktus reikia užtvirtinti patikima apsaugos nuo kvailio (mūsų atveju – kvailės) garantija. Ji vis tiek gali atsibrukti ir pradėti uždavinėti visokius suktus klausimus. Nesikeisk drabužių, nesiprausk ir nesiskusk iki to laiko, kol… Na, žodžiu, apskritai daugiau to nebedaryk. Nes tai tik privilios prie jūsų naujas kvailes.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *