Iš pažiūros nekalti moterų įpročiai, visiškai sunaikinantys vyrišką meilę

Liūdna statistika byloja, kad išsiskiria vis ne kas antra pora. Skyrybas žmonės teisina pačiais įvairiausiais dalykais: pagarbos stoka, savivertės trypimas ir t.t. Kaip taisyklė – tai viso labo paviršutiniški pasiteisinimai. Tikrosios priežastys slypi giliau.

Parinkome žiupsnelį elgesio modelių, kurie kai kam gali pasirodyti viso labo nekaltais kaprizais, o iš tikrųjų pakerta iš pašaknų netgi tvirčiausius santykius.

Brautis į asmeninę erdvę. Tai vyksta dažniausiai pačioje bendro gyvenimo pradžioje ir nekelia partneriams didelių problemų. Tačiau jeigu vyras nepakels maišto, ateityje jo laukia nepavydėtinas “sėdėtojo po padu” likimas. Netrukus jis net piršto negalės pajudinti be žmonos leidimo ir pritarimo. Beje, šį reiškinį galima labai paprastai paaiškinti. Moterys labiau socialios nei vyrai, dėl jaučiasi komfortiškiau, kai santykiai artimesni. O štai vyrų prigimtis reikalauja pakankamai plačios teritorijos, dėl to vyrui labai svarbi asmeninė erdvė, kur jis galėtų jaustis ramiai ir pasitikinčiai.

Naudotis kūnu kaip ginklu. Manipuliacijos, pasitelkus kūną kaip ginklą ar užmokestį, niekada nebuvo gera priemone tikslui pasiekti. Taip, trokštamų dalykų gauti pavyks, kadangi vyrai lengviau leidžiasi įkalbami, jeigu tai daro gundanti moteris. Tačiau tęsis visa tai lygiai tiek laiko, kol vyrui neatsivers akys. O taip nutinka, kaip taisyklė, labai greitai. Tas pats ir su atvirkštine situacija – draudimas artintis prie kūno kaip bausmė už nepageidautiną elgesį. Vyras apsimes, kad viskas gerai ir gali net pajuokauti šia tema, tačiau vargu ar pajėgs moteriai kada nors už tai atleisti.

Vaikiškai elgtis. Moterys menkiausią, netgi pačią nereikšmingiausią gyvenimišką smulkmeną gali aptarinėti valandų valandas. Visa bėda, kad visas tas emocijų srautas dažniausiai nukreipiamas ne į drauges ar kitas moteris, o į vyrą, kurio prigimtis reikalauja logiškos ir aiškios, konkrečios kalbos. Visa kita jį baugina. Vyrams nebūdingas impulsyvumas, jiems priimtinesnė savikontrolė ir atsakomybė už savo emocijas. Tai visiškai nereiškia, kad apskritai nereikia rodyti jausmų, tačiau moterims visgi reikėtų išsiugdyti sugebėjimą prognozuoti galimą partnerio reakciją.

Kalbėti mįslėmis. Kai moteris negali pasakyti tiesiai, bet išsakyti informaciją tiesiog būtina, ji pradeda kalbėti mįslėmis ir užuominomis. Nieko gero iš to neišeina. Vyro mąstymas tiesus kaip lazda, jis paprasčiausiai nepajėgus iššifruoti visos tos moteriškos painiavos. Jeigu moteris nori būti teisingai suprasta, bus geriau jeigu ji viską išsakys tiesiai ir paaiškins visus niuansus, ypač tada, kai jie gali būti įvairiai traktuojami.

Vaidinti drovios prastuolės vaidmenį. Moterys gali nuslėpti savo privalumus ir apsimesti kvailesnėmis, nei yra iš tikrųjų. Kai kuriais atvejais toks triukas išties patogus, tačiau nereikia piktnaudžiauti ir pernelyg įsijausti. Iš esmės toks noras natūralus – elgtis taip, kad vyras tave gintų, globotų, saugotų ar bent jau pagailėtų. Ir pats lengviausias būdas to pasiekti – apsimesti drovia kvailiuke. Yra tik viena didelė problema. Vyrams patinka drovumas protingomis dozėmis, bet jeigu moteris bus pagauta apsimetinėjant, dings bet koks pasitikėjimas.

Uždavinėti pavojingus klausimus. “Aš pastorėjau. Tai gerai, ar blogai?”, “Šita suknelė man tinka prasčiau nei Džiulijai, tiesa?” – štai tokių klausimų vyrams geriau neuždavinėti, nes jie paprasčiausiai sutrinka ir nežino, ką atsakyti. O jų nerangus ir neaiškus mykimas “Tu gražiausia iš visų” vis tiek nepatenkina moterų ir kaip atsakymo vyrai susilaukia dar vienos porcijos nepelnytų priekaištų ir pretenzijų.

Stengtis tapti mergina iš žurnalo viršelio. Pirmiausiai tai pasakytina apie kosmetiką. Makiažas – ideali priemonė pabrėžti privalumams ir užmaskuoti trūkumus, tačiau natūralus stilius visgi priimtinesnis už 5 centimetrų tinko sluoksnį. Visų pirma psichologine prasme. Minimali kosmetika ar visiškas jos nebuvimas byloja, kad moteris savęs nesigėdija ir yra atvira pasauliui, vadinasi, su jos saviverte viskas gerai. Ryškus makiažas signalizuoja apie šeimininkės nepasitikėjimą ir kompleksus. Be to, vyrai šiek tiek kitaip įsivaizduoja moterišką grožį, kaip buvo įrodyta dar 1989 metais. Psichologas Raselas Klarkas atliko eksperimentą: įprastai atrodanti moteris su šiek tiek netvarkingais drabužiais prieidavo prie nepažįstamų vyrų ir pasiūlydavo susipažinti artimiau. 75% vyrų pasiūlymą priėmė, jie nepaisė nei tolimos nuo idealo figūros, nei veido be jokio makiažo.

Atvirai manipuliuoti. Grubi ir buka manipuliacija kelia vien susierzinimą ir vieną gražią dieną, užuot nupirkęs kaulijamą suknelę, kantrybės netekęs vyras paprasčiausiai spjaus į visas jūsų ašaras ir išeis. Kad santykiai būtų pagrįsti savitarpio supratimu, moteriai reikia tiesiai išsakyti savo norus. Tai pats paprasčiausias, sąžiningiausias ir geriausias būdas bendrauti su mylimu žmogumi.

Laukti iš vyro to, ko jis neprivalo. Moterys įsimyli į potencialias vyro galimybes, o praėjus tam tikram laikui nusivilia. Ir kalba dažniausiai eina apie ne materialius dalykus. Lūkesčiai ir nusivylimai susiję su kur kas subtilesnėmis sferomis: skirtingi požiūriai į vaikus, karjerą, keliones ir t.t. Vienintelis būdas išvengti šios bėdos – atvirai ir iš anksto aptarti ginčytinus momentus, užuot rezgus galvoje gudrius planus, kaip turės elgtis partneris vienoje ar kitoje situacijoje.

Kritikuoti kitas moteris. Kuo daugiau aštriai kritikuosite pažįstamas ir nepažįstamas moteris, tuo greičiau partneris atras jūsų pačių trūkumų. Kritikuoja tik savimi nepasitikintys žmonės. Apkalbinėti linkę tik pavyduoliai. Nuodingos paskalos byloja apie troškimą laikyti save auka ir manipuliuoti aplinkiniais.

Komanduoti. Komanduoti mėgsta anaiptol ne visos moterys. Tai dažniausiai susiję su profesija. Laikui bėgant, polinkis komanduoti ir nurodinėti pavaldiniams darbe tampa šeimyninio gyvenimo dalimi. Vyrai dėl savo prigimties stengiasi kontroliuoti situaciją. Jiems visiškai natūralu vadovauti šeimai ir priimti svarbius, atsakingus sprendimus. Jeigu tokios galimybės nėra, vyras išeis arba taps bevaliu žmonos priedėliu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *