Įsimylėjimo simptomai

Meilė įkvepia kūrėjus, dainininkus, aktorius, rašytojus ir net gi dirbančius visai ne meno srityje. Nors visi ją išgyvena skirtingai, įsimylėję dauguma tampa laimingesni, šiek tiek pakvaišę ar net gi keisti. Įsimylėjus kyla noras išbandyti naujus dalykus, keistis ir tapti geriausia savo paties versija.

Thinkinghumanity.com aprašo meilės „simptomus“, kurių dėka įsimylėję žmonės jaučiasi tarsi ant sparnų.

Atsiranda motyvacija daryti tai, ko įprastai nedarėte

Galite pastebėti, kad vis dažniau kyla noras išlįsti iš savo komforto zonos ir išbandyti tai, ko anksčiau nedrįsdavote ar tiesiog nesirinkdavote. Pavyzdžiui, vyras gali pradėti lankyti jogos užsiėmimus kartu su savo mergina. Mergina gali susidomėti sporto rungtynėmis, kurių įprastai nežiūrėtų. Jūs imate matyti tai, kas svarbu jūsų antrajai pusei, ir norite tai išbandyti.

Veide dažniau švyti šypsena

Įsimylėję žmonės šypsosi kur kas daugiau. Pastebėkite tuos, kurie kalba telefonu ar susirašinėja žinutėmis – jų šypsena išduoda, kad tas žmogus jiems kelia pačius gražiausius jausmus. Įsimylėję žmonės jaučiasi laimingi net ir tuomet, kai mylimo žmogaus nėra šalia. Pakanka bet kokios smulkmenos, kuri primena apie mylimą žmogų, ir organizme padaugėja endorfinų, sukeliančių laimės pojūtį.

Išvaizda tampa svarbesnė nei bet kada

Įsimylėjus kyla noras visuomet atrodyti nepriekaištingai. Nors kitą žmogų norisi sužavėti savo intelektu, humoro jausmu ir asmeninėmis savybėmis, ne mažiau norisi jį nustebinti puikiu stiliaus pojūčiu. Meilė kartais paskatina apsilankyti ir sporto klube, ir kirpykloje, siekiant rūpintis savo išvaizda ir tuo pačiu stiprinti pasitikėjimą savimi.

Hormonai tiesiog pašėlsta

Įsimylėjus labai greitai parausta skruostai, kyla jaudulys, kūnas išskiria daugiau prakaito, o galvoje tvyro tikras euforijos jausmas. Visi šie kūno pokyčiai yra susiję su hormonais, kurie tiesiog pašėlsta, kai įsimylite. Padidėja adrenalino, dopamino, serotonino, oksitocino ir vazopresino gamyba, kas ir lemia visus tuos malonius jausmus, sumišusius su jauduliu.

Jūs kur kas dažniau dainuojate

Žmonės, kurie atlikdami įprastus dienos darbus, mėgsta niūniuoti ir dainuoti, jaučiasi laimingesni. Na, o įsimylėję žmonės tiesiog negali suturėti to džiaugsmo viduje ir dainuoja dažniau nei įprastai.

Dingsta savanaudiškumas

Dieną pradedate ir baigiate mintimis apie naują meilę, o ne save. Net ir darbo metu, nesvarbu kokie užimti būtumėte, vis pagalvojate apie tą žmogų. Tai automatinis procesas, kurio net negalite kontroliuoti. Įsimylėjus, kito poreikiai norai taip pat tampa svarbesni už savuosius.

Galvoje nuolat sukasi mintys apie jį ar ją

Nuolat galvojate, ką jis ar ji veikia, kur yra, kaip jaučiasi. Jums norisi žinoti viską – ką jis ar ji valgė pietums, kokia yra mėgstamiausia jo ar jos daina, ką kartu veiksite vakare…

Tie viską keičiantys „rožiniai akiniai“

Kai žmogus įsimyli, jis kitame žmoguje myli viską ir mato tik tai, kas geriausia. Mylimojo balsas, kvapas, judesiai, šypsena – viskas atrodo tobula ir net magiška.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *