Įsimylėti lengva, o išsaugoti meilę – kiekvieno asmeninis pasirinkimas

Meilės užgimimas nuo mūsų nepriklauso. Įsimylėjimas yra nesustabdoma, jokiai logikai nepavaldi įvykių seka. Jis gali vystytis ir lėtai, ir palaipsniui, ir akies mirksniu. Tik vienas žvilgsnis… Vienas prisilietimas… Vienas 8 valandų trukmės pokalbis telefonu… Ir viskas…

Tačiau įsimylėti – pati lengviausia dalis, kai žmogų apima jaudulys, pažinus kito žmogaus vidinį pasaulį ir baimė jam atsiverti. Tai įdomi, sunkiai nusakoma patirtis. Ir tai niekada nepasikartoja du kartus.

O štai išsaugoti meilę – tai jau pasirinkimo reikalas. Tai sprendimo priėmimo procesas, reikalaujantis pastangų ir pasiaukojimo.

Lengva pamilti žmogų dėl jo gerųjų savybių – išminties, seksualumo, humoro jausmo ir pan. Visi šie dalykai iš karto krinta į širdį.

Pats sudėtingiausias dalykas – išsaugoti šią meilę.

Netrukus laikas vėl sulėtėja ir lieka tik du neidealūs žmonės, kurie stengiasi sugalvoti vis naujų būdų, kaip iš naujo pamilti vienas kitą.

Pradeda stigti temų pokalbiams ir vis dažniau pagaunate save galvojant, kad savo partneriui vėl ir vėl pasakojate tas pačias istorijas. Be to, dabar nuo jūsų akių nukrenta rožiniai akiniai, neleidžiantys pamatyti visų savo antrosios pusės trūkumų.

Galbūt tai kokia nors smulkmena. Pavyzdžiui, jis visada pamiršta svarbias datas arba dabar tapo ne toks dėmesingas, kaip tais laikais, kai bandė užkariauti tavo širdį. O gal tai kažkas rimtesnio – kivirčo metu jis drebia tokius žodžius, kurių paskui jau nebesugrąžinsi.

Galų gale, niekas nėra idealus. Kiekvienas iš mūsų turi savo unikalų trūkumų ir savybių rinkinį.

Kiekviena diena – tai pasirinkimas.

Netrukus pradėsite suprasti, kad žmogus, kurį įsimylėjote, yra netobulas. O tikroji meilės apraiška, tikras meilės kitam žmogui apibrėžimas yra meilė visiems šiems trūkumams.

Mylėti – reiškia pasakyti savo partneriui, kad matote jį visą, matote jį tokį, koks jis yra – visas jo gerąsias ir blogąsias savybes, ir kad nenorite, kad jo vietą užimtų kas nors kitas.

Jūs matote, ko jis gėdinasi ir ko nenorėtumėte matyti. Jeigu jūs šiam žmogui neabejingi, turite pasakyti, kad visa tai matote, bet vis tiek jį mylite. Toks jūsų pasirinkimas.

Ir jūs tikitės, kad ir jis mainais padarytų tą patį. Tikitės, kad jis taip pat pamils jūsų trūkumus. Kad jis pamatys jus pačiais blogiausiais laikais ir padės jums juos išgyventi. Kad jis bus šalia, kai bus nepakeliamai sunku ir painu. Kad jis jus pasirinks, padarys tokį sprendimą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *