Įvardyti 10 mažiausiai nerimaujančių žmonių pasaulyje įpročių

Nors nerimas gali gąsdinti, yra būdų, kaip su juo susidoroti.

Nepaisant kasdienio streso, daugelis žmonių nori sužinoti, kaip sumažinti nerimą, kuris gali trukdyti atlikti pagrindines kasdienes užduotis.

Nors nerimas gali gąsdinti, yra būdų, kaip su juo susidoroti, rašo „Yourtango” ir įvardija 10 veiksmingų mažiausiai nerimo turinčių žmonių pasaulyje įpročių.

1. Jie giliai kvėpuoja

Kelis kartus per dieną padarykite 5-10 minučių pertrauką ir sutelkite dėmesį į savo kvėpavimą. Lėtai įkvėpkite ir pajuskite, kaip oras patenka į plaučius ir išplečia krūtinę. Tada sekundę sulaikykite ir lėtai iškvėpkite pro burną.

Įkvėpdami suskaičiuokite iki 4, sulaikykite kvėpavimą 4, tada iškvėpdami suskaičiuokite iki 6, sulaikykite kvėpavimą 4, tada pakartokite 5 kartus. Tai automatiškai nuramins nervų sistemą ir atpalaiduos protą bei kūną.

2. Jie iš tiesų yra sąmoningi

Rūpinimasis sąmoningumu yra naudinga praktika. Tai reiškia, kad reikia sutelkti dėmesį į tai, kas vyksta šią akimirką, suvokti savo jausmus.

Tai įjungia pažintinį protą, o tai reiškia, kad bet kokios emocijos pasitrauks į antrą planą, o tai padės jums atsipalaiduoti ir susitelkti į užduotį.

4. Jie išsitempia

Vos 5 minutės tempimo per dieną padės sumažinti kūno įtampą ir išvalyti mintis.

Taigi atsistokite, pasivaikščiokite ir ištieskite kojas, rankas ir stuburą taip, kad saugiai atpalaiduotumėte įsitempusius raumenis.

Tai gali padidinti produktyvumą ir koncentraciją.

5. Jie mankštinasi

Jei judinate savo kūną, tai daro įtaką. Vaikščiojimas, sporto salė, joga, šokiai – nesvarbu, nuo ko pradėsite, tiesiog pradėkite ir darykite tai, ką galite ir kada galite.

6. Jie klausosi muzikos

Muzika yra labai naudinga protui ir kūnui, todėl nepamirškite to kaip šaltinio. Raminanti muzika puikiai tinka nuo nerimo. Kiekvienas ras sau kažką, kas gali greitai ir lengvai pakelti nuotaiką.

Muzika taip pat padeda atitraukti dėmesį nuo neigiamų emocijų ar fizinio diskomforto. Taigi jei esate įsitempę, įsijunkite muziką ir atsipalaiduokite.

7. Jie bendrauja su žmonėmis

Kalbėjimas telefonu labiau ramina smegenis nei rašymas telefonu.

Klausantis mylimo žmogaus balso smegenyse suaktyvėja su rūpesčiu susiję keliai, kurie yra priešingi liūdesiui ir nerimui.

O asmeninis susitikimas su draugu gydo daugeliu lygmenų, todėl paverskite tai įpročiu.

8. Jie daug juokiasi

Juokas yra geriausias vaistas. Yra daugybė tyrimų, patvirtinančių teigiamą gydomąjį juoko poveikį smegenims.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *