Įvardyti manipuliaciniai dalykai, kuriuos daro tik netikri žmonės

Ypač netikri žmonės dažnai stokoja empatijos.

Gyvenimas nėra lengvas, ypač kai jus supa žmonės, kurie iš tikrųjų nėra tokie, kokiais apsimeta. Jie tik atrodo malonūs ir draugiški, bet iš tikrųjų gali būti tikri manipuliatoriai.

Kaip rašo „Hackspirit”, yra 8 manipuliaciniai dalykai, kuriuos daro netikri žmonės. Pažymima, kad tikri ir nuoširdūs žmonės šių dalykų niekada nedaro.

1. Per daug naudojasi liaupsėmis

Kas nemėgsta būti giriamas ar liaupsinamas? Tačiau kai juo piktnaudžiaujama ir jis atrodo nenuoširdus, jis gali tapti manipuliavimo įrankiu.

Netikri žmonės dažnai griebiasi perdėto komplimentų naudojimo. Jie žino, kad tai greitas ir lengvas būdas pelnyti jūsų palankumą.

Jie girs jūsų darbą, išvaizdą, idėjas net tada, kai tai neatrodys būtina.

2. Visada stengiasi atrodyti kaip auka

Kad ir kas nutiktų, netikę žmonės visada sako, kad jie yra nukentėjusioji pusė.

Visiems būna sunkių dienų, tačiau tikri žmonės pripažįsta savo klaidas ir savo vaidmenį situacijoje.

Jie nežaidžia aukos korta, kad pelnytų užuojautą ar manipuliuotų kitais.

3. Nėra nuoseklūs savo veiksmuose.

Ar kada nors pastebėjote, kad vieną dieną kas nors yra labai draugiškas, o kitą – atokiai nusiteikęs? Pažadėjo padėti jums su sudėtingu projektu, bet vėliau tarsi pamiršo apie tai?

Tikri žmonės yra nuoseklūs. Jie rimtai kalba tai, ką sako, ir laikosi savo pažadų. Jie niekada nekeičia savo elgesio priklausomai nuo situacijos ar norėdami manipuliuoti kitais.

4. Daug spėlioja

Žurnale „Journal of Personality and Social Psychology” publikuoto tyrimo duomenimis, apkalbantys žmonės paprastai pasižymi dideliu agresyvumu ir nerimu.

Polinkis spėlioti yra bendras netikusių žmonių bruožas. Jie mėgsta dramas ir jomis naudojasi norėdami manipuliuoti kitų nuomone.

Tokie žmonės gali net panaudoti konfidencialią informaciją prieš jus, jei tai pasitarnaus jų tikslams.

5. Visada stengiasi jus pranokti

Ar kada nors pastebėjote, kad pasidalijote kokia nors istorija ar pasiekimu, o kas nors tuoj pat pradeda kalbėti apie savo, dažnai įspūdingesnę istoriją?

Tai klasikinis žingsnis ir dažnas manipuliatorių bruožas. Apgaulingi žmonės dažnai jaučia poreikį pasirodyti geresni ar sėkmingesni.

6. Jiems trūksta empatijos

Empatija – tai gebėjimas suprasti kitų žmonių jausmus ir jais dalytis. Tai svarbus bet kokių tikrų santykių aspektas.

Tačiau netikri žmonės dažnai stokoja šios savybės. Jie negali iš tiesų įsijausti į kitus, nes yra pernelyg susikoncentravę į savo poreikius ir norus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *