Jei moteris atidaro vyro medžioklės sezoną…

Jei moteris atidaro kažkokio konkretaus vyro medžioklės sezoną, jos jau niekas nesustabdys. O paskui ji dar ir nuoširdžiai stebisi, kurių galų tas vyras nuo jos bėga? Ir iš tikrųjų – kodėl?

Galbūt todėl, kad vyrai tiesiog nepratę, o ir nenori būti jūsų grobiu, kurį taip aršiai stengiatės įnarplioti į savo tinklus. Nesusimąstėte apie tai? O gaila.

Jei būtumėte susimąsčiusios, dabar galbūt nereikėtų čia sėdėti ir laužyti galvos, kodėl tasai išrinktasis bėga nuo jūsų ir kaip įmanydamas vengia.

O dabar dar sykį prisiminkime, kas yra “vyro medžioklė” ir kaip tai mato pats jūsų medžiojamas vyriškis.

Taip būna tada, kai, pavyzdžiui, vyras nustoja jums skambinti ir apskritai jumis domėtis. O jūs, užuot analogiškai pristabdžiusios savo aktyvumą jo atžvilgiu, užuot užsiėmusi savo reikalais ir savimi, užuot persijungusi į savo gyvenimą, darote viską atvirkščiai – pradedate medžioklę.

Tai gali pasireikšti kaip jūsų nesibaigiantys prašymai ir netgi reikalavimai išsiaiškinti su juo santykius, išsakyti viską, ką apie jį galvojate ir įrodyti jam, kad su jumis taip elgtis negalima. Tai ne kas kita, kaip ataka ir vyro medžioklė, kurios tikslas – atgauti vyrą atgal. Ir patikėkite – vyras tai puikiausiai supranta. Dėl to taip elgtis beprasmiška. Galima sakyti, netgi kvaila.

Juk kuo daugiau nereikalingų judesių padarote vyro pusėn, kai jis nustojo jumis domėtis, tuo aiškiau duodate jam suprasti, kad esate rimtai nusiteikusi visgi įpainioti į savo tinklus ir prijaukinti šitą “laukinį padarą”. Nieko nuostabaus, kad tai dar labiau jį atstums ir atitolins nuo jūsų.

Būtent dėl to nereikia nieko įrodinėti, nereikia mėginti sudėlioti visų taškų ant “i” – tiesiog palikite jį ramybėje. Ir jeigu jis jau priėmė sau kažkokį galutinį sprendimą, tai labai greitai tai pamatysite. Jis arba sugrįš, arba daugiau nesirodys. Dėl to reikia tiesiog nusiraminti ir užsiimti savimi, savo gyvenimu, o laikas pats viską sustatys į savo vietas.

Ir atminkite – jei iš tikrųjų būsite vyrui reikalinga, jis būtinai sugrįš ir štai tada jau galima jam pasakyti, tik ramiai ir pasitikinčiai, kas jums nepatinka, kad jis negali štai taip paprastai, neįspėjęs, dingti nežinoma kryptimi nežinomam laikui. Ir jeigu jis nesiskaitys su jūsų nuomone, tada jums abiem bus geriau tiesiog šiuo momentu nutraukti santykius.

Patikėkite, tai kur kas efektyviau už visas tas pastangas “prisibelsti” iki jo tuo momentu, kai jis pats nuo jūsų nutolo. Jeigu vyras išties suinteresuotas santykiais su jumis – jis skaitysis su jūsų nuomone ir jumis.

Taip kad nereikia nieko “medžioti”, tiesiog būkite moterimi, nuo kurios vyrui pačiam nesinorės niekur bėgti. Tiesiog būkite laiminga, patenkinta savimi ir savo gyvenimu.

Sėkmės jums!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *