Jei sutinkate tinkamą žmogų netinkamu laiku

Taip buvo nutikę visiems tam tikrais gyvenimo momentais. Galbūt kažką sutikote poilsiaudami, buvo audringas romanas, bet nuo to laiko nesimatėte. Galbūt susipažinote lėktuve, bet skridote skirtingais adresais ir jūsų „romanas” truko vos kelias valandas. Galbūt susitikinėjote su juo, kai jums buvo šešiolika, o paskui išsilakstėte į skirtingus universitetus. O gal paprasčiausiai žinote, kad jūsų meilė apribota – kad po metų ar dviejų jam/jai teks išvažiuoti į kitą šalį.

Jausmas, kai įsimyli tinkamą žmogų netinkamu laiku – nepakeliamas. Skaudu ir nemalonu suvokti, kad šis žmogus galėjo tapti jūsų žmogumi, tuo pačiu vieninteliu. Galvojate, kad jei galėtumėte gyventi drauge – niekada neišsiskirtumėte. Jei tik jums nereikėtų išsivažinėti – iki šiol būtumėte drauge. Jei tik būtumėte sutikę jį tada, kai gyvenimas nebuvo tamsus ir nykus.

Tačiau tokios situacijos realybė yra tokia, kad jeigu jūs išties galvotumėte, jog šis žmogus – jūsų vienintelis, tai iš kailio išsinertumėte, kad būtumėte su juo.

Jeigu jis būtų skirtas būtent jums, jūs nepabūgtumėte išvažiuoti pas jį į svetimą šalį. Jeigu būtumėte sukurti vienas kitam – jūs kovotumėte už jį iki to laiko, kol galėtumėte būti drauge.

Jeigu tas žmogus skirtas būtent jums, jūs stipriau stengtumėtės. Padarytumėte bet ką, kad ir kokia būtų rizika.

Ir nors jūs iš tiesų galite įsimylėti netinkamu laiku ar netinkamoje vietoje, jeigu iš tikrųjų norite būti su šiuo žmogumi – būsite. Jūs būsite pasiruošęs daug paaukoti, jūs nesutiksite paleisti jo vien dėl to, kad judu skiria kažkiek kilometrų.

Kai surasite žmogų, su kuriuo norėsite praleisti visą likusį gyvenimą, jūs taip lengvai jo nepaleisite. Padarysite viską, ką pajėgiate.

Realybė yra tokia, kad neįmanoma įsimylėti tinkamo žmogaus netinkamu laiku. Nepriklausomai nuo laiko, vietos, amžiaus – kai sutinkame žmogų, kuris mus myli vien dėl to, kad esate, turite stengtis, kad viskas susiklostytų. Jūs turite mylėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *