Jei vyras nedovanoja dovanų

„Moteris be dovanų – kaip nelaistoma gėlė“ – pasakė kažkoks išminčius, ir buvo visiškai teisus. Siurprizai ir dovanos – tai ta moters erdvė, kurioje ji arba išskleidžia žiedus, arba žūsta. O vyrui šioje metaforoje tenka sodininko vaidmuo. Atrodytų, viskas paprasta – rūpinkis savo „sodu“, laiku „palaistyk“ ir bus tau laimė. Betgi ne. Sodininkas dovanoti dovanų nenori, arba pamiršta, o jo „sodas“ tuo metu sunyksta.

Kas dėl to kaltas? Vyras? Ne visada. Kartais moteris pati kalta dėl to, kad ja blogai rūpinamasi.

Kaip suprasti situaciją, kai nedovanojamos dovanos?

Jei moteris turi vyriškį, tačiau nėra dovanų, priežasties reikia ieškoti abiejuose partneriuose.

Ką reiškia, jei vyras nedovanoja dovanų. Psichologo nuomonė:

Ne tas vyras. Pamenate posakį apie citriną ir pomidorus? Negalima tikėtis iš žmogaus to, ko jis negali duoti, kas jam nebūdinga. Jūs juk neimsite sunkti citrinos, užsimanę pomidorų sulčių? Tas pats su vyrais. Būna, kad dėl išsiauklėjimo ypatumų, šykštumo ar dėl bjauraus charakterio jis nesugeba dovanoti dovanų.

Ne ta moteris. Jei vyras neskuba džiuginti dovanomis, tačiau apskritai yra nešykštus, vadinasi, jo sąmoningu ar pasąmoningu požiūriu konkreti dama dovanų nenusipelnė. Kodėl? Čia reikėtų patyrinėti pačią moterį.

Moteris lieka be dovanų todėl, kad:

Taupo savo sąskaita. Tokia moteriškė aukoja savo poreikius ir troškimus, manydama, kad gali apsieiti, pakentėti, palaukti. Tačiau labai įsižeidžia ir pyksta, kai jos sąskaita ima taupyti vyras. O ko pykti, ko įsižeisti? Juk pati parodei pavyzdį. O vyras – labai nuosekli, labai logiška būtybė. Parodei, kad reikia taupyti, reiškia, taupysime. Išvada: nemokykite vyrų blogo elgesio.

Pernelyg savarankiška. Yra moterų, kurioms norisi dovanų, tačiau jų negauna, kadangi pasąmoningai laiko dovaną pažeminimu. Atseit, dovana – tai užuomina, jog ji silpna būtybė (nepilnavertė), vadinasi, yra priklausoma nuo stipresnio, turės laukti, kol tasai stipresnis teiksis padovanoti reikalingą daiktą. Štai ir lekia tokia moterėlė pati pirktis sau dovanų ar gėlių, kad parodytų, jog ir ji ne iš kelmo spirta.

Nedėkinga. Už kiekvieną vyrų iniciatyvą reikia jiems padėkoti ir paskatinti elgtis taip ir toliau – tokius vyrus gamta sukūrė. Padovanojo kokią nors smulkmeną, sukaltą savo rankomis – reikia būtinai apsidžiaugti, pagirti, pabučiuoti, net jei tau tas daiktas visiškai nereikalingas, nes vėliau pasipils jau kur kas vertingesnės dovanos. Vyrą būtina motyvuoti.

Kukli. Kai kurios damos laiko užuominą, nekalbant jau apie tiesų prašymą, apie dovanas savo orumo pažeminimu. Vyras privalo pats susiprotėti, jog dovana – meilės ženklas. Galbūt, jis tai ir supranta, tačiau su dovanomis neskuba. Jeigu moteris nieko neprašo, reiškia, ji jau viską turi. O jei kažko trūksta – paprašys, juk tai logiška.

Paslėptų prasmių dovanojime galima ieškoti iki pasaulio pabaigos. Bet gal geriau tiesiog tiesiai vyro apie tai paklausti? Šitaip kur kas greičiau paaiškės situacija, neteks švaistyti laiko savęs keitimui, tobulinimui, ugdymui, jei staiga paaiškės, jog jums atiteko dovanoti vengiantis vyras.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *