Jei vyras žvalgosi į kitas

Man patinka gražūs žmonės – visi, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Esu pajėgi įvertinti vyrišką laikyseną, stotą ir moterišką grožį. Kartais užsižiūriu į patikusius žmones kavinėje ir gana dažnai sukeliu nepasitenkinimą savo vyriškiui, kumštelėdama jam į pašonę ir parodydama minioje eilinę gražuolę.

-Ką tu joje tokio radai? Ji gi baidyklė! – girdžiu nepatenkintą niurzgėjimą.

Nieko nepadarysi – mudviejų skoniai skirtingi.

Kodėl apie tai pasakoju? Todėl, kad jeigu žiūriu į gražius žmones, tai visiškai nereiškia, kad noriu su jais gultis į lovą. Aš netgi susipažinti su jais neturiu jokio noro. Tiesiog žaviuosi jų grožiu, gracija ar stiliumi, kaip žavimasi ir gėrimasi gėlės žiedu, žvaigždėto dangaus didybe ir gero vyno skonio tobulumu. Ir jeigu, pastebėję mano žvilgsnį, tie žmonės man nusišypso, tai tik todėl, kad jiems malonu, kad juos kažkas pastebėjo ir įvertino.

Tai kodėl moterys įniršta ar apskritai įpuola į isteriją, kai jų vyrai “žvalgosi į kitas”? Kas blogo tame, kad vyras turi akis ir gerą skonį? Juk jeigu nežiūrint į daugybę gražuolių aplinkui jis ir toliau eina su jumis, reiškia, jis iš visos tos minios pasirinko būtent jus. Argi nevertėtų tuo džiaugtis ir didžiuotis?

Šeimoje, kur vieną partnerį kankina patologiškas pavydas, darosi sunku kvėpuoti. Trošku darosi abiem partneriams – ir tam, kuris, atseit, “laksto paskui kiekvieną sijoną”, ir tam, kuris “pavydi kiekvienam stulpui”. Pavydas – destruktyvus jausmas. Neverta aukoti jam savo santykių.

Jeigu nesugebate suvaldyti savo pavydo, turiu jums kelias rekomendacijas:

  • Užsiimkite sava saviverte. Santykiuose, kur partneriai pasitiki savimi, nėra vietos pavydui. Prisipažinkite, jūs juk irgi pastebite, kad jos krūtinė didesnė, o užpakaliukas mažesnis? Ir kas iš to? Jums patiktų, kad vyras apsimestų aklu? O gal manote, kad vyras yra toks primityvus gyvulys, kad konkrečios moteriškos kūno dalies dydis – tai viskas, ko jam reikia iki laimės? Jūsų vyras išsirinko jus. Neverskite jo dėl to gailėtis;
  • Liaukitės pavydėti. Jeigu jūs išties save vertinate tik per svetimų kūnų, svetimo grožio ir pasisekimo prizmę, tai čia – gryniausias pavydas. Jei kažkas kažką turi geresnio, didesnio ir gražesnio, kas jums trukdo pakeisti tą patį savo parametrą į geresnę pusę? Eikite į sporto salę, pas kosmetologę, pasirinkite stilingą šukuoseną. O jeigu jums ir taip komfortiška, tai turėkite drąsos vertinti svetimą grožį ir pasisekimą. Sugebėjimas grožėtis mus supančiu pasauliu ir geranoriškai žvelgti į aplinkinius – ne mažiau patrauklus dalykas, nei graži figūra;
  • Neprovokuokite. Uždraustas vaisius saldesnis. Kuo daugiau skandalų užtaisysite, apimta pavydo, tuo labiau jūsų vyrą trauks ištrūkti į laisvę. Jeigu drauge einate į muziejų ar paveikslų galeriją, jums niekas netrukdo drauge aptarti aplinkinių žmonių grožį. Pagavusi savo vyro susižavėjusį žvilgsnį, pasižiūrėkite, kas tą žvilgsnį patraukė. Neskubėkite nuvertinti ir suniekinto to, kas jam patiko. Pakomentuokite merginos jaunystę ir grožį, jos stilingą suknelę ar grakščias kojytes. Vyras apstulbs ir maloniai nustebs. Jis net neįtarė, kad esate tokia kilniaširdė. Ir sekantį kartą, kai kumštelėsite jam į pašonę, parodydama pro šalį einančią gražuolę, išgirsite iš jo: “Ką tu joje tokio radai? Juk ji baidyklė!”

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *