Jeigu moteris sako “Tu toks geras, tačiau…”, reiškia, ji paprasčiausiai nenori šito vyro

Įsivaizduokime – štai yra vyras, jis visas toks nuostabus, iš pažiūros, labai geras, tačiau jūs nelaikote jo savo būsimu mylimuoju. Nepriimate jo seksualine prasme ir apskritai nežiūrite į jį kaip į vyrą. Ir nieko su tuo nepadarysi.

Nėra prasmės prievartauti savęs ir savo kūno, beprasmiška save įtikinėti, kad jis “juk toks geras, reikia skubiai jo užsimanyti”. Nesuveiks. Jūs arba norite ir laikote vyrą savu, sau tinkamu, arba ne. Tai labai svarbus momentas.

Jeigu pradėsite save įtikinėti, elgsitės neteisingai tiek savo pačios, tiek vyro atžvilgiu.

Nereikia pradėti santykių nuo apgaulės ir kurtis sau ateitį ant melo pamatų. Juki neįmanoma pamilti vien dėl to, kad to užsimanėte ir tvirtai nusprendėte, vien dėl to, kad tai “puikus, naudingas variantas”, “jis mane taip myli” arba “imk, ką duoda, kol duoda ir džiaukis, kad apskritai duoda”.

Esu tikra, kad meilė – tai pasirinkimas, tačiau tik tuo atveju, jeigu jau mylite ir jaučiate šį jausmą kiekvieną dieną. T.y. savo veiksmais patvirtinate tai kiekvieną dieną – savo pačios sprendimą ir pasirinkimą.

Tai būtent jūsų atsakomybės zona, o partneris santykiuose turi lygiai tokią pačią saviškę. Svarbiausia, kad viskas vyktų abipusiškai ir abiem to norint.

Dėl to nereikia apsimetinėti ir apgaudinėti. Jūsų kūnas labai išmintingas, jis žino, ką galima “prisileisti”, o ko – tiksliai nereikia. Bent retkarčiais įsiklausykite į jį, tai labai svarbu. Ir nebijokite prisiimti atsakomybę už savo sprendimą.

Nereikia griebti visko, ką jums siūlo ar brukte bruka. Neišdavinėkite savęs. Įsiklausykite į save, ko realiai norisi. Imkite tik tai, į ką išties atsiliepia širdis.

Būtina suprasti, ką iš tikrųjų norite matyti greta savęs ir suprasti, kad tasai jūsų žmogus iš tiesų egzistuoja, jis irgi ieško susitikimo būtent su jumis. Nesitenkinkite kitais variantais, įvairiausiais surogatais. Rinkitės tik sau pačiai, nepasikliaukite nei likimu, nei karma, o tiesiog imkitės kurti savo likimą pačios.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *