Jeigu neišmokote prieš tai buvusių santykių pamokos

Norėtųsi įspėti moteris dėl vieno labai svarbaus momento, mezgant naujus santykius po to, kai iširo ankstesni. Po išsiskyrimo su vyriškiu, anksčiau ar vėliau į mūsų gyvenimą ateina nauji, ir čia esama daug įvairių niuansų.

Pirma. Jeigu neįsisavinote ankstesnių santykių pamokos, neišmokote to, ko tie santykiai turėjo jus išmokyti, neišsiugdėte reikalingų įgūdžių, sekantis partneris bus lygiai toks pats, jis ims kartoti ankstesnio partnerio elgesio scenarijus.

Antra. Jeigu stengėtės įveikti negatyvius scenarijus, dirbote su savimi, tai sekantis vyras ateina kaip savotiškas patikrinimas, kaip tikrų, gerų santykių „demo versija”. Jis tikrins, kiek tvirti jūsų naujai įgyti įgūdžiai, nauja pasaulėžiūra. Daug moterų skundžiasi, kad joms pastoviai atitenka „ožiai”, tačiau problema ne ta, kad aplinkui vien tik „ožiai”. Mes paprasčiausiai neišlaikėme egzamino.

Pavyzdys. Moteris gyveno su vyru, jis jos neaprūpino, ji tempė visus darbus ir rūpesčius ant savo kupros, o jis ją nuolat žemino. Tipiškas scenarijus. Moteriai viskas įkyrėjo, ji supsichavo, nutarė kad yra verta geresnio gyvenimo ir paliko vyrą. Netrukus horizonte pasirodė kitas. Viskas lyg ir gerai, santykiai normalūs, romantika. Ir štai vieną gražią dieną jis sako: „Brangioji, pritrūkau pinigų žieminėms padangoms, gali pridėti iš savų?”

Tai pats pirmasis jus tikrinantis skambutis. Visata švelniai sako: „Nagi, mieloji! Parodyk, kad jau išmokai leisti vyrams patiems spręsti problemas! Aš juk taip atkakliai mokiau tave šito meno praeituose santykiuose… Dabar tau gausis, tu sugebėsi pasakyti – atleisk, brangusis, aš negaliu duoti tau pinigų, turiu jų atžvilgiu savų planų”.

Ir jeigu moteris išties atsisako finansuoti vyriškį, jai duodami dar keli patikrinimai, dažniausiai sudėtingesni, po kurių jau galima pereiti į naują, aukštesnį lygmenį. Ir ten vyras arba išeina, palikęs vietą labiau vertam, arba pasikeičia ir pats tampa vertu.

Jeigu moteris išbandymo neišlaiko ir pinigų vyrui duoda, viskas grįžta į įprastas vėžes, jai tenka mokytis šito iš naujo ir iš naujo.

Po kiekvienų traumuojančių santykių mums duodamas išbandymas.

Dar vienas svarbus momentas susijęs su moters saviverte santykiuose.

Tarkime, moteris padirbėjo su savimi, susikūrė visas prielaidas sulaukti verto vyro, darbavosi su saviverte. Ir štai prasideda santykių kūrimo periodas. Pirmasis, kurį jai atsiųs likimas, bus koks nors plevėsa, kuris niekada nesugebės įvertinti tokios moters. Kodėl?

Likimas tikrina jos savivertės tvirtumą – kiek ji pasiruošusi vertiems santykiams. Jeigu pasiruošusi, ji tam vyriškiui mandagiai pasakys: „Atleisk, mums ne pakeliui”. Paskui jai pasiųs geresnį variantą, bet vis tiek ne tą, kuris išties pajėgus įvertinti šią moterį. Ir išmintinga moteris, puikiai žinanti savo vertę, ramiai pasakys: „Didelis ačiū, tačiau man norėtųsi daugiau”. Nes ji supranta savo lygį, joje nėra melagingo nuolankumo, kuklumo, troškimo įsiteikti.

Tada atsiunčiamas puikus variantas, vyriškas, atsakingas vyras, atitinkantis jos lygį ar netgi pranokstantis, apsirūpinęs, psichologiškai subrendęs būti su tokia moterimi… Ir turintis šeimą! Tai vienas sudėtingiausių egzaminų, kurio, deja, labai daug moterų neišlaiko.

Bet jeigu moteris realiai jaučia savo vertę, ji žino, kad anksčiau ar vėliau jai duos būtent tai, ko ji verta. Ir dėl to pasakys tam vyriškiui: „Jūs man labai simpatiškas, tačiau kadangi jau turite šeimą, santykių su jumis aš nenoriu, nes tai prieštarauja mano taisyklėms. Dėkoju už malonų pabendravimą”.

Ir tik po visų šių patikrinimų ateis jai skirtasis. Su juo irgi bus patikrinimų, išbandymų, egzaminų, tačiau tai jau kita, kur kas malonesnė istorija.

Ankstesnių vyriškių variacijų gali būti pačių įvairiausių, čia pateikėme tik kelis pavyzdžius. Svarbiausia yra tai, kad labai retai mums skirtasis ateina iš karto, ypač, jei turite jam didelių reikalavimų. Kuo aukštesni reikalavimai, tuo daugiau išbandymų ir „treniruojančių” santykių.

Išbandymai, patikrinimai atskleidžia mūsų brandos lygį. Gaila, bet labai dažnai moterys stačia galva pasineria į pirmus pasitaikiusius santykius po išsiskyrimo ir ant jų galvų pasipila ištisa kruša štai tokių pamokų.

Jei moteris absoliučiai pasirengusi aukštesnio lygio santykiams, ji gali išvis išvengti bet kokių išbandymų, jie nebeturi prasmės.

Dėl to norėčiau įspėti visas moteris – būkite atidžios naujuose santykiuose, stebėkite, kaip plėtojasi situacija ir išmokite reaguoti į pokyčius adekvačiai, pasiremdamos anksčiau jau įgyta patirtimi.

Neskubėkite nerti į pirmus pasitaikiusius santykius, gyvenkite sąmoningai, jauskite savo lygį! Išpuikti jums tikrai niekas neleis, ko jau ko, o šito galite nesibaiminti, o štai sulaukti jūsų brandos lygį atitinkančius santykių galite visada, tereikia panorėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *