Jeigu nesijaučiate saugios šalia vyro, neeikvokite jam energijos

Kaip išmesti iš galvos žmogų, kuris buvo artimiausias, o paskui nusprendė juo nebebūti? Niekaip jo neišmesite ir nešvaistykite tam savo jėgų.

Jūsų letena liko spąstuose. Ji skaudės ir kraujuos, paskui užgis ir apaugs kailiu. Jūs išmoksite apsieiti be jos ir net nustosite ją prisiminti. Tačiau letenėlės nebebus. Bet yra ir gera naujiena: jūs turite dar tris sveikas letenas. Taip guodžia rašytoja ir žurnalistė Malka Lorenz.

Siūlome perskaityti 9 jos išmintingus patarimus apie moters ir vyro santykius.

*Jeigu nemylite vyro, negalėsite su juo miegoti. Jeigu mylite vyrą, negalėsite miegoti su niekuo kitu.

*Man atrodo, kad idėja, jog „darbas turi teikti džiaugsmą“, yra iš tos pačios serijos, kad „santuoka turi nešti laimę“. Tai yra tokia pusiau ezoterinė koncepcija apie draugišką pasaulį ir apie gyvenimą, kuris jums kažką skolingas.

Pasaulis nėra draugiškas, o gyvenimas niekam nieko neskolingas. Santuoka turi teikti saugumo jausmą. O laimė – kaip pasiseks. Darbas turi nešti pinigus. Jeigu jis dar patinka, tai yra toks pat stebuklas ir sėkmė kaip laiminga santuoka. Tik ne norma. Laimės apskritai nėra norma.

*Jeigu jūs nesijaučiate saugiai būdamos šalia savo vyro, tai negaiškite jam laiko ir jėgų, negalvokite apie jį apskritai ir gyvenkite taip, tarytum vyro neturėtumėte. Todėl kad jūs jo neturite!

*Kai žmogui blogai, beprasmiška jį įtikinėti, kad jam yra gerai ir kad jis paprasčiausiai neišsimiegojo.

*Kai apsigyvenate su vyru tik todėl, kad daugiau nėra kur gyventi, jūs išeinate nuo mamos pas kitą tokią pat mamą. Iš esmės jūs su savo mama niekada neišsiskyrėte.

*Mes juk švytime tada, kai mumis žavisi. Kai salę apima ekstazė, artistas taip pat būna ekstazėje. Tai yra dvipusis procesas. Įsivaizduokite, kad jumis visą laiką kažkas gėrisi. Įsivaizduojamas draugas arba Dievas.

*Jeigu jūs kažko niekada neturėjote, tai jums nebus kaip sužinoti, kiek jums tas reikalinga. Jeigu mums kažko reikia, tai mums visada atrodo, kad to reikia labai daug. Kai per karščius reikalaujate limonado, jūs užsakote didžiausią butelį ir abejojate, ar nebus per mažai. O paskui paaiškėja, kad jums užteko pusės stiklinės.

*Kai kam svarbiausias dalykas – tvarka namuose. Ir tai visai nejuokinga. Kai kam labai reikia kūniškų glamonių, o kai kam – linksmybių ir šventės jausmo. Visi maitinasi skirtingu maistu. Jeigu žmogus neturi jums tinkamo maisto, tai jūs būsite amžinai alkanos.

*Gyvenimo nereikia kontroliuoti. Jis pats kontroliuos, ką norės. Su juo nereikia kovoti. Su gyvenimu reikia draugauti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.